Aplikacja Samsung Health zaktualizowana do wersji 6.0. Co nowego? Trochę tego jest - Tabletowo.pl

Aplikacja Samsung Health zaktualizowana do wersji 6.0. Co nowego? Trochę tego jest

Dołącz do dyskusji 0

Miesięcznie z aplikacji Samsung Health korzysta ponad 65 milionów użytkowników na całym świecie. Dziś producent poinformował o udostępnieniu wersji 6.0, która wprowadza m.in. zaktualizowane narzędzia zdrowotne i fitness, nowy interfejs oraz większe możliwości personalizacji.

Jak deklaruje Samsung, aplikacja Samsung Health 6.0 jest bardziej intuicyjna, interaktywna, spersonalizowana i łatwiejsza w nawigacji. Ekran domowy został uproszczony, podzielony na kategorie i ustalony według priorytetów zgodnie z osobistymi potrzebami i nawykami użytkownika, dzięki czemu może on od razu przejrzeć i uzyskać dostęp do interesujących go funkcji.

Użytkownicy aplikacji Samsung Health 6.0 mogą również dzielić się zdjęciami i świętować kolejne osiągnięcia oraz sukcesy ze znajomymi bezpośrednio w programie – funkcja ta dostępna jest w zakładce „Razem”. Oprócz tego mogą także połączyć się z innymi użytkownikami na całym świecie, wymieniać z nimi wiadomości i dzielić się fotografiami, porównywać wyniki i zachęcać się wzajemnie do jeszcze bardziej wytężonej aktywności, biorąc udział w comiesięcznych wyzwaniach „Global Challenge”.

W zaktualizowanej zakładce „Odkryj” dostępne są natomiast treści, związane z szeroko pojętym zdrowiem. Użytkownicy dostają dostęp do artykułów, programów i listy polecanych aplikacji od partnerów. Oprócz tego mogą również bezpośrednio z jej poziomu kupować wearables, akcesoria oraz produkty i usługi, ukierunkowane na zdrowie.

Tabletowo.pl Aplikacja Samsung Health zaktualizowana do wersji 6.0. Co nowego? Trochę tego jest Aktualizacje Aplikacje Samsung

Aplikacja Samsung Health 6.0 – zakładka „Odkryj” (fot. Samsung)

Wraz z aktualizacją Samsung wprowadza również udoskonalony interfejs na swoich wearables i smartwatchach, dzięki któremu użytkownicy zobaczą więcej informacji na pierwszy rzut oka już po jednym wciśnięciu guzika w urządzeniu. Od teraz mogą oni także wybierać spośród 39 różnych ćwiczeń i śledzić swoje postępy.

W Samsung Health 6.0 dostępna jest też funkcja „Wykrywania etapu snu”, która – jak wskazuje jej nazwa – monitoruje etapy snu i na podstawie ich analizy podaje wskazówki, jak użytkownik może poprawić jakość swojego snu. Właściciele opasek i smartwatchy mogą również zarządzać poziomem stresu w czasie rzeczywistym poprzez monitorowanie zmienności rytmu serca i tętna – w razie potrzeby asystent pomoże im go zredukować poprzez odpowiednie ćwiczenia oddechowe.

Tabletowo.pl Aplikacja Samsung Health zaktualizowana do wersji 6.0. Co nowego? Trochę tego jest Aktualizacje Aplikacje Samsung

Aplikacja Samsung Health 6.0 (fot. Samsung)

Aplikacja Samsung Health 6.0 oferuje również funkcje „Symptom Checker” i „Ask an Expert”, pozwalające zasięgnąć porady medycznej, wyszukiwać symptomy, zarządzać receptami i czatować na żywo z certyfikowanymi lekarzami, lecz nie są one dostępne w Polsce.

Źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona