AnTuTu to już ostatni przystanek Galaxy A8 (2016) przed oficjalną premierą | Tabletowo.pl

AnTuTu to już ostatni przystanek Galaxy A8 (2016) przed oficjalną premierą

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy A8 (2016) przeszedł już przez wszystkie benchmarki: GFXBench, Geekbench, a teraz AnTuTu. Smartfon uzyskał też odpowiednie certyfikaty w Federalnej Komisji Łączności. Jego premiera musi więc czaić się tuż za rogiem. Zwłaszcza, że od debiutu poprzednika minęło ponad 12 miesięcy.

AnTuTu jednak przedstawia nam nieco inną specyfikację niż GFXBench. Według tego pierwszego benchmarku, Samsung Galaxy A8 (2016) został wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420 z układem graficznym Mali-T760, 3GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej oraz aparaty 5 Mpix i 8 Mpix. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow.

Samsung Galaxy A8 (2016) w AnTuTu

Samsung Galaxy A8 (2016) w AnTuTu

Tym, co się nie zgadza z wcześniejszymi doniesieniami, jest ilość pamięci wewnętrznej oraz rozdzielczość obu aparatów. Według GFXBenchSamsung Galaxy A8 (2016) ma 32GB przestrzeń na pliki użytkownika, aparat główny 16 Mpix i kamerkę 5 Mpix na przodzie. AnTuTu, jak widać powyżej, podaje nieco inne wartości. O ile w pierwszym przypadku byłaby to zmiana na plus, to w drugim już nie za bardzo.

Ostatnio do sieci wyciekły również rendery, przedstawiające Samsunga Galaxy A8 (2016). Jeden z nich widzicie powyżej, natomiast resztę możecie zobaczyć tutaj. W związku z taką falą przecieków, smartfon powinien zadebiutować w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło: Weibo (AnTuTu) przez @stagueve

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona