Android 6.0 dla Galaxy Note 4 przedstawiony na filmie | Tabletowo.pl

Android 6.0 dla Galaxy Note 4 przedstawiony na filmie

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj dość zaskakującą informacją było to, że Samsung Galaxy Note 4 otrzymał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Dziś zostało opublikowane wideo, na którym przedstawiono wszystkie nowości udostępnione w tej wersji systemu.

Bardzo zaskoczyła mnie wczorajsza wieść o tym, że zeszłoroczny Galaxy Note 4 dostał aktualizację do najnowszej wersji Androida. Jest to dziwne przede wszystkim ze względu na to, że S6, S6 Edge, S6 edge+ oraz Note 5, czyli tegoroczne, flagowe urządzenia, nadal cierpliwie czekają na Marshmallowa.

Aktualizacja wprowadza kilka dodatków znanych z najnowszej generacji Galaxy Note. Mamy zmieniony wygląd oraz funkcjonalność Air Command na wzór tych, które są w Note 5, dodano również możliwość wykonania notatki na wygaszonym wyświetlaczu. Zmodyfikowany został również wygląd nakładki oraz, niestety, po aktualizacji zaczęły pojawiać się błędy, a niektóre aplikacje zamykają się informując o błędzie.

Wszystkie zmiany dokładnie zostały pokazana na tym wideo:

Źródło: androidauthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona