Android 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy Note Edge już w Europie (Aktualizacja: W Polsce też) | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Android 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy Note Edge już w Europie (Aktualizacja: W Polsce też)

Wkrótce również i Wy powinniście otrzymać aktualizację

Dołącz do dyskusji 0

Galaxy Note Edge zadebiutował w tym samym czasie, co Galaxy Note 4. Ten ostatni otrzymał już aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow, więc czekaliśmy, aż nowa wersja oprogramowania zostanie udostępniona również dla jedynego Note’a z ekranem krawędziowym. W końcu to nastąpiło.

Jak donosi włoskie źródło, użytkownicy Galaxy Note Edge w tym kraju zaczęli właśnie otrzymywać powiadomienia o możliwości pobrania i zainstalowania Androida 6.0.1 Marshmallow na swoich urządzeniach. Aktualizacja jest dość „ciężka”, bowiem waży blisko 1,5 GB. Nowa wersja oprogramowania nosi oznaczenie N915FYXXU1DPE1 i razem z nią udostępniono również marcowe poprawki bezpieczeństwa.

Jak wspomniałem, Android 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy Note Edge udostępniony został na razie tylko we Włoszech. Nie wiadomo, jak dużo czasu minie, aż nowa wersja systemu będzie możliwa do pobrania i zainstalowania na urządzeniach, pochodzących z polskiej dystrybucji. Musicie więc wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości.

Aktualizacja:

Okazuje się, że posiadacze Galaxy Note Edge, pochodzącego z sieci Play, także otrzymali już aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow:

Źródło: HDblog.it przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona