W Allview trwa promocja noworoczna. Obniżono ceny, a do niektórych smartfonów dorzucają tablet gratis | Tabletowo.pl

W Allview trwa promocja noworoczna. Obniżono ceny, a do niektórych smartfonów dorzucają tablet gratis

Dołącz do dyskusji 0

Allview nie jest w Polsce jakoś szeroko znany, ale od dłuższego czasu nie jest też już kompletnym „no-namem”. Firma od czasu do czasu organizuje korzystne promocje, w trakcie których można zaopatrzyć się w urządzenie praktycznie z każdej półki cenowej. Aktualnie do wybranych smartfonów dodawany jest tablet gratis.

Tak jak nie mam żadnego doświadczenia z budżetowymi smartfonami Allview, tak flagowe urządzenia tej firmy byłbym gotów komuś polecić, jeśli cena jakiegoś modelu byłaby korzystna. Przez ponad rok użytkowałem model X2 Soul Pro. Co prawda zmienił już właściciela, ale nigdy dotąd nie trzymałem w kieszeni bardziej smukłego smartfona.

Wróćmy jednak do promocji. Na stronie Allview obniżono ceny niemal wszystkich smartfonów w ofercie. Taniej kupimy też notebooki z procesorem Intel Celeron. Do wybranych smartfonów producent dodaje w prezencie tablety. Tak jest w wypadku dwóch z nich: Allview P9 Energy S i X4 Soul Style.

Allview P9 Energy S

Allview P9 Energy S ma 5,5-calowy ekran Full HD, ośmiordzeniowy procesor 1.3 GHz, 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Do tego aparaty: główny 13 Mpix i przedni, o takiej samej rozdzielczości matrycy. Najważniejsza w tym modelu jest spora bateria – 5000 mAh.

Smartfon kosztuje 1049 złotych, a dodawanym do niego tabletem jest Viva C701. To bardzo podstawowy model, rzekłbym, ma już swoje lata. I nic dziwnego – 7 cali, czterordzeniowy procesor 1.2 GHz, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej, a tym bardziej Android 5.1 Lollipop już nie robią na nikim wrażenia.

Drugim smartfonem, do którego w prezencie dodawany jest tablet, jest Allview X4 Soul Style. Mamy tu do czynienia z zauważalnie mocniejszą konfiguracją: ekran 5,5 cala Full HD, procesor Helio P10 (2.0 GHz), 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 16 Mpix oraz przedni 13 Mpix, jak też bateria 4010 mAh, z Androidem 7.0 Nougat.

Wszystko to za 1399 złotych. Dodatkowo Allview dodaje tablet Allview Ax 501Q. Pobieżne przejrzenie specyfikacji też nie obiecuje rewelacji: 7 cali, czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. I ten sam system, co w wypadku poprzednika – Android 5.1 Lollipop.

Nie mogę nazwać tych konkretnych elementów promocji jakąś zabójczą okazją. Co prawda darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale jeśli nie potrzebujemy zaoszczędzić na tablecie dla dziecka, i nie szukamy smartfonu „na już”, to promocja Allview może nie mieć dla nas sensu.

No, chyba, że czekaliśmy aż model P9 Energy stanieje – podczas promocji jego cena spadła o 500 złotych, więc to może dobry czas na przejrzenie strony rumuńskiego producenta. Okazje będą aktualne do 28 stycznia.

źródło: Allview

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona