Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich - wystarczy się zapisać - Tabletowo.pl

Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich – wystarczy się zapisać

Wiele aplikacji oferuje program beta testów, dzięki którym użytkownicy mogą przetestować nowe funkcje zanim trafią one do wszystkich. Teraz do tego grona dołącza YouTube od Google. Jeśli chcecie zapoznać się z eksperymentalnymi opcjami, jedyne, co musicie zrobić, to zapisać się na odpowiedniej stronie.

Trudno sobie wyobrazić życie bez YouTube’a. Bo chociaż filmy można publikować również na innych platformach, m.in. na Facebooku i Instagramie, to właśnie serwis Google cieszy się największą popularnością i jest miejscem, w którym użytkownicy znajdą treści i materiały o praktycznie każdej tematyce.

Google regularnie wprowadza nowe funkcje do YouTube’a, a jednymi z ostatnich, większych nowości są ciemny motyw i możliwość podejrzenia ilości czasu, spędzonego na oglądaniu filmików, a także zmiana formatu wyświetlania materiałów. Koncern z Mountain View cały czas jednak testuje różne opcje i od teraz wszyscy zainteresowani również mogą to zrobić. Właśnie ruszył bowiem publiczny program beta testów.

Aby do niego przystąpić, należy udać się na podlinkowaną na samym końcu tego artykułu stronę i kliknąć przycisk „ZOSTAŃ TESTEREM”. Google od razu jednak zaznacza, że wersje testowe mogą być niestabilne. Jeżeli więc nie lubicie, kiedy coś Wam nie działa tak, jak powinno, lepiej zrezygnujcie z bycia beta testerem.

Tabletowo.pl Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich - wystarczy się zapisać Aplikacje Google

Jeśli natomiast zgodzicie się na ewentualne niedogodności, po kliknięciu przycisku „ZOSTAŃ TESTEREM” zostaniecie powitani w programie testów i od razu też poinformowani, że jeżeli macie już zainstalowaną aplikację YouTube, otrzymacie stosowną aktualizację (jej udostępnienie może jednak trochę potrwać). A jeśli z jakiegoś powodu nie macie, to dostaniecie linka do pobrania programu.

Warto też wiedzieć, że w każdym momencie można zrezygnować z udziału w beta testach. W tym celu należy opuścić program i odinstalować testową wersję YouTube’a, a następnie zainstalować publiczne wydanie ze Sklepu Play.

Tabletowo.pl Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich - wystarczy się zapisać Aplikacje Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona