Plus daje za darmo pakiet 7 GB internetu za doładowanie online, ale jest jeden haczyk - Tabletowo.pl

Plus daje za darmo pakiet 7 GB internetu za doładowanie online, ale jest jeden haczyk

Osobiście nie uznaję innego sposobu doładowania konta niż za pośrednictwem bankowości internetowej lub dedykowanej strony internetowej mojego operatora, lecz znam masę osób, które cały czas polegają na kartach-zdrapkach lub wydrukach z terminali w sklepie. Plus zachęca jednak klientów do uzupełniania konta poprzez internet, dając w zamian pakiet 7 GB internetu.

Oferta skierowana jest do użytkowników ofert na kartę i MIX, którzy w ciągu ostatnich 365 dni nie doładowywali konta za pośrednictwem internetu, w tym również bankowości internetowej. Jeżeli spełniacie ten warunek, w bardzo prosty sposób możecie zgarnąć darmowy pakiet 7 GB internetu do wykorzystania na terenie Polski.

Pierwsze, co trzeba zrobić, to wysłać SMS o treści PAKIET (wielkość liter nie ma znaczenia) na numer 80505. W następnej kolejności należy doładować konto kwotą co najmniej 5 złotych za pośrednictwem strony www.plus.pl/doladujonline. Bezpłatny pakiet 7 GB internetu zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin i będzie ważny przez następnych 7 dni. Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o jego włączeniu.

Tabletowo.pl Plus daje za darmo pakiet 7 GB internetu za doładowanie online, ale jest jeden haczyk GSM Promocje

Promocja obowiązuje od dziś, tj. 16 maja 2018 roku do odwołania. Pakiet 7 GB internetu można wykorzystać wyłącznie na transmisję danych na terenie Polski, w roamingu międzynarodowym nie. Niewykorzystany transfer przepada. Stan dostępnego transferu można sprawdzić krótkim kodem *136# lub *121# w przypadku taryf Plus Internet na Kartę, Nowy Plus Internet na Kartę i Ja+Internet na Kartę. Aby móc korzystać z pakietu, należy mieć ważne konto i co najmniej 1 grosz na nim.

Regulamin Promocji Pakiet internet 7 GB

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona