Ważne

Promocja: jak kupisz Galaxy J7 2017, to Samsung odda Ci 200 złotych w gotówce

Do zakupu Galaxy J7 2017 nie trzeba specjalnie namawiać, ponieważ to dobrze wyposażona i rozsądnie wyceniona propozycja ze średniej półki, niemal idealnie skrojona pod przeciętnego użytkownika. Obecnie kupno tego modelu jest jednak znacznie bardziej kuszącą wizją, gdyż w rewanżu Samsung zwróci klientowi 200 złotych w gotówce.

Z własnego doświadczenia wiem, że większość osób woli po prostu kupić jakiś produkt taniej, a nie bawić się w jakieś cashbacki, lecz Samsung maksymalnie uprościł procedurę, jaką trzeba przejść, aby otrzymać zwrot 200 złotych w gotówce. Do tego, jak już wspomniałem, Galaxy J7 2017 to bardzo ciekawa propozycja ze średniej półki, więc użytkownik będzie miał zarówno dobry sprzęt, jak i dwie stówki w garści.

Jednak nie od razu. Po zakupie smartfona należy go aktywować, tzn. uruchomić na co najmniej 5 minut z włożoną kartą SIM i włączonym dostępem do sieci oraz zaakceptować dokumenty, które się wyświetlą na ekranie. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji Samsung Members. Po 30 dniach kalendarzowych w sekcji “Korzyści” pojawi się baner, po kliknięciu którego klient otrzyma kod, uprawniający go do odbioru 200 złotych w gotówce.

Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli aktywowane będą w środę w kolejnym tygodniu. Użytkownik ma 7 dni, aby odebrać należne mu pieniądze – jeżeli tego nie zrobi, nagroda przepada bezpowrotnie. W tym celu musi udać się do bankomatu sieci Euronet i postępować zgodnie ze wskazówkami, wyświetlanymi na ekranie.

Jak odebrać zwrot 200 złotych za zakup Samsunga Galaxy J7 2017

W promocji biorą udział Galaxy J7 2017, zakupione od 22 stycznia do 4 lutego 2018 roku. Aktywacja smartfona, którą opisałem powyżej, musi nastąpić najpóźniej do 7 lutego 2018 roku. Klient może pobrać kod z aplikacji Samsung Members nie wcześniej niż po 30 dniach od zalogowania się do niej, ale też nie później niż do 13 marca 2018 roku.

Regulamin Promocji “Cashback Galaxy Samsung J7 2017”

Polecamy również:

Recenzja Samsunga Galaxy J7 2017 – niska cena, spore możliwości

Komentarze

 • VAC

  Kombinują z tymi “zwrotami” zamiast po prostu obniżyć cenę, a potem szlochy i płacze, że management sztucznie zawyża wyniki sprzedaży ;)

 • pink

  Ktoś mi wytłumaczy po co takie szopki związane z logowaniem, klikaniem w banery itd, by odebrać 2 stówki? Jak napisał poprzednik; nie można zrobić tradycyjnej, czasowej promocji związanej z obniżką ceny?

  • Normalny

   Już Ci wyjaśnię.
   Samsung jest na tyle silną marką, że zwykły Kowalski i tak kupi. Zwrotu może nie zauważy, może zapomni o regułach i zwrot zostanie u Samsunga.
   Bardziej kumaty Kowalski zauważy promocje i kupi.
   W obu sytuacjach Samsung się cieszy, bo sprzedaż rośnie, a kasa od niekumatych płynie.
   A jak obniżą cenę o 200 dla wszystkich, bez żadnego pajacowania, to tylko straci te dwie stówy.

   • PW

    Myślę, że to jest klucz: “oraz zaakceptować dokumenty, które się wyświetlą na ekranie. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji Samsung Members.”

    • To standardowa procedura, nic nadzwyczajnego ;)

     • Da Koolk

      Ale do powyższych korzyści (nieodebrane 2 stówy od X osob) dochodzą zgody marketingowe czyli potencjalnie kolejne stówki za słuchawki bluetooth i inne akcesoria, na które przeciętny człowiek też się może skusi… :)

  • Mariusz Rutkowski

   to proste zawsze sie znajdzie ktos komu przepadna te2stowki i samsung promocje daje?daje ale zyska jak tos sie zagapi

 • Marian Ficek

  ROTFL

 • Łuki

  Ja 6 miesięcy temu czekałem w sklepie na telefon bo dopiero trafiał do sklepów. Dlaczego dopiero teraz kasę chcą dawać 😭😭😭

 • Direct

  O skończeniu się “puli” producent poinformuje na stronie, a ja mam czekać 30 dni od zakupu, żeby móc to aktywować? Szukają naiwnych. Już widzę tę “pulę”: stówka na całą Polskę ;).

 • anemusek

  Stara dobra zasada mówi, że szemrane promocje, szczególnie takie gdzie trzeba coś podpisywać czy jak tu akceptować jakieś dokumenty by uzyskać jakiś bonus, premie czy inny rabat omija się szerokim łukiem. Niezależnie czy to cudowne materace, garnki, noże, koce czy Galaxy J7.
  J7 byłby fajny gdy miał 32 GB pamięci wewnętrznej bo z niemożnością u Samsunga przenoszenia aplikacji na kartę to ten telefon ma znikomy sens.

 • LinekPark

  Wolę dostać jakies słuchawki, jak to Motka robiła.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona