Ważne

Play od dziś daje więcej gigabajtów po doładowaniu w ofercie Play Internet na Kartę

Play po raz kolejny robi ukłon w stronę swoich klientów. Tym razem przygotował miły prezent dla tych, którzy już korzystają – lub dopiero zaczną – z oferty Play Internet na Kartę. Od dziś dostaną oni więcej gigabajtów po każdym doładowaniu.

W zależności od sposobu, w jaki użytkownik uzupełni konto, może liczyć na mniejszy lub większy bonus. Jeżeli zasili konto za pomocą karty-zdrapki, kodu z wydruku z terminala bądź przez bankowość internetową, dostanie następujący transfer:

Wartość doładowaniaWażność doładowaniaGB po doładowaniu (łącznie)
5-9 złotych5 dni0,5 GB
10-19 złotych7 dni3 GB
20-29 złotych14 dni7 GB
30-49 złotych30 dni12 GB
50-74 złote60 dni20 GB
75-99 złotych90 dni35 GB
100 złotych i więcej120 dni60 GB

Jeżeli użytkownik ma możliwość, to warto, aby zasilał konto za pośrednictwem strony doladowania.play.pl. Dzięki temu uzyska 20% więcej bonusowych gigabajtów. Proces doładowania jest banalnie prosty, w dodatku Play udostępnia różne metody płatności, w tym m.in. szybki przelew, BLIK i karta debetowa/kredytowa.

Przy zasileniu konta za pośrednictwem strony doladowania.play.pl, użytkownik może liczyć na następujący transfer:

Wartość doładowaniaWażność doładowaniaGB po doładowaniu (łącznie)
5-9 złotych5 dni0,6 GB
10-19 złotych7 dni3,6 GB
20-29 złotych14 dni8,4 GB
30-49 złotych30 dni14,4 GB
50-74 złote60 dni24 GB
75-99 złotych90 dni42 GB
100 złotych i więcej120 dni72 GB

Różnica najbardziej widoczna jest naturalnie przy doładowaniach wyższą kwotą. Dla przykładu, przy zasileniu konta kwotą z przedziału 50-74 złotych, użytkownik dostaje 4 GB więcej. W kolejnych progach jest to – odpowiednio – 7 GB (75-99 złotych) i nawet 12 GB (od 100 złotych w górę) więcej.

To jednak nie koniec zmian. Od teraz, kupując starter za 9 złotych, klient dostaje do dyspozycji 5 GB, a nie 3 GB. Jeśli natomiast wybierze ten za 19 złotych, otrzyma usługę Tydzień bez limitu GB, podczas gdy wcześniej mógł liczyć na transfer na poziomie 30 GB.

Zmiany dotyczą również starterów ze starymi oznaczeniami, pod warunkiem, że nie zostały jeszcze aktywowane. Z czasem pojawią się na nich odpowiednie naklejki, lecz Play lojalnie uprzedza, że może mu to zająć trochę czasu. Jednocześnie operator zapowiada, że wkrótce w sprzedaży pojawi się także starter za 5 złotych z 2 GB do wykorzystania.

Źródło: Blog Play

Komentarze

 • Edward Piotrowski

  Plus daje więcej🤔

 • Romo Panas

  Po co te ich gigabajty jak zasięg mają tylko do końca pola 😂😂😂

  • Hdhdh

   Ten bait już nie działa 😔

   • anemusek

    Działa 😎

    • Rjrjrh

     Tak samo jak xiaomilepsze , dno

 • VAC

  Trochę podejrzane, że podają “łącznie”, a nie wysokość samego bonusu. Bo jeśli ten ostatni zostałby po staremu, a ekstra GB miałyby schodzić z pakietu złotówek, to dobrze by to wyglądało tylko w reklamie.

 • Łukasz Kustra

  W lajtomobile za 36 zł/m jest 30 GB i no limit i kółko się nie kręci przy każdym filmie na YT jak w Play…Umowę można zerwać w każdej chwili z miesięcznym wyprzedzeniem. Więc po co płacić 75 PLN? W nju chyba mają podobnie..

  • xnxn

   Dokładnie, za 29zl 40GB a po pół roku 80GB w tej cenie. Dodatkowo o ile dobrze pamiętam w nju po 3 miesiącach jak się nie korzysta to się nie płaci.

   • Andrzej Andrez

    Ale jak się nie płaci, to po 3 miesiącach przeskakuje na inną ofertę i trzeba zaczynać od nowa. Mimo wszystko uważam to za najlepszą ofertę. Są gdzieś może tańsze, ale ich wadą jest “zasięg sieci play”.

 • Michał Poliwczak

  Ucieszyłem się bardziej, gdyby poprawili pakiety internetowe w ofercie odnowa.

 • gnom

  Jakość LTE jest tragiczna !!

 • Andrzej Andrez

  Oferta może i dobra, ale tylko dla tych co mieszkają w dużych miastach. U mnie na prowincji, mimo zasięgu na full, wieczorem transfery LTE są nieużywane. Często wychodzi 0,5/0,1 Mb. Mogą swobodnie oferować i 1 TB limitu. Będzie to ładnie wyglądać marjetingowo. W praktyce uda się zużyć w ciągu miesiąca, jak dobrze pójdzie, może że 3 GB. Jak jeżdżę po różnych nartach czy rowerach, to w polu najlepiej sprawdza się TM i Orange Play i plus to dzisiaj druga liga.

  • Pet Red

   Ja miałem orange i zasięg był do kitu, przeszedłem do plusa i mam D30mb/U20mb

 • Pako

  Ale czy ta promocja dotyczy PLAYodNOWA? I co z tego że dają GB jak np. na 30 dni.

 • Prawix

  Jeśli doładuje za 100zł w taryfie Od nowa to to ile czasu będzie ważny ten bonusowy internet? 30 dni, 90 dni czy “do ostatniego megabajta”?

 • Robin560

  jednak zostanę przy orange free na kartę

 • Tomasz Witek

  Nooooo tylko po co? Raczej mało ludzi przy zdrowych zmysłach wykorzystuje więcej niż te kilka gb na miesiąć? A potem to i tak przepada. Dlatego właśnie zmieniłem na Virgin Play. Bo oni mają znacznie bardziej racjonalną politykę w tym temacie i za 3gb/msc plus wszystko inne za friko płacę 19 ziko za msc.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona