Orange obniża cenę pakietu no limit i zmienia zasady naliczania dodatkowych gigabajtów w ofercie na kartę - Tabletowo.pl

Orange obniża cenę pakietu no limit i zmienia zasady naliczania dodatkowych gigabajtów w ofercie na kartę

Orange od dłuższego czasu wprowadza różne zmiany w ofercie na kartę. Wszystko po to, aby była ona jeszcze prostsza i bardziej przejrzysta oraz korzystniejsza dla klientów. Tym razem operator postanowił ujednolicić ceny pakietów no limit i nieco zmienić zasady naliczania dodatkowych gigabajtów za staż.

Od teraz pakiet, składający się z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych oraz paczki internetu na 31 dni, kosztuje 25 złotych zarówno dla obecnych, jak i przenoszących swój numer do Orange klientów. Usługa jest dostępna w wersji jednorazowej oraz cyklicznej, czyli odnawiającej się automatycznie co miesiąc pod warunkiem, że na koncie użytkownika znajduje się wystarczająca ilość środków.

Różne są jednak zasady naliczania dodatkowych gigabajtów za staż. Przenoszący swój numer klienci co miesiąc za każdym razem dostaną 35 GB (w przypadku wybrania wersji 31-dniowej pakietu). Obecni użytkownicy otrzymają z kolei 15 GB (staż poniżej roku), 17 GB (staż od roku do trzech lat) lub 20 GB (staż powyżej 3 lat). Co miesiąc doliczony zostanie im także kolejny gigabajt. Oczywiście tutaj także mowa o wersji 31-dniowej. W siedmiodniowej jest to zawsze 15 GB.

Zmiany, o których mowa powyżej, dotyczą klientów, korzystających z ofert Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę. Wszystkie informacje na temat nowych warunków znajdziecie również w podlinkowanych poniżej regulaminach.

Regulamin Usługi „cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”

Regulamin Usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”

Regulamin Usługi „Cykliczna usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer”

Regulamin Usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer”

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona