Masz numer na kartę w Play? Możesz dostać 2 GB neta. A trzy miesiące Tidala i miesiąc HBO GO mogą wszyscy

Jesteście klientami Play i lubicie święta? A nawet jeżeli za nimi przepadacie, to i tak operator da Wam szereg powodów do radości. Wszyscy mogą bowiem otrzymać trzy miesiące Tidala i miesiąc HBO GO, a użytkownicy ofert na kartę dodatkowo jeszcze 2 GB internetu.

Play postanowił ucelebrować tegoroczne święta Bożego Narodzenia “na bogato” i przygotował wraz z 25 YouTuberami bardzo fajne prezenty dla swoich klientów. Pierwszym jest dostęp na 90 dni do Tidal Premium. Liczba voucherów jest jednak ograniczona do zaledwie 10000, więc obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Wartość tego giftu to 59,97 złotych brutto.

Kolejnym prezentem jest dostęp do HBO GO do 23 stycznia 2018 roku. W tym przypadku w puli znalazło się nieco więcej, bo 15000 voucherów. Wartość giftu to 25 złotych. Warto jednak przy okazji dodać, że przyznany kod należy zrealizować najpóźniej do 23 grudnia 2017 roku. W przeciwnym razie przepadnie.

Trzecim z prezentów jest pakiet 2 GB internetu o wartości 9 złotych. Od momentu przyznania jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych. Aby się po niego zgłosić, trzeba wysłać SMS o treści PREZENT pod numer 111Gift mogą odebrać jednak wyłącznie użytkownicy ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok ważności konta, Formuła Mini Max na Kartę, Formuła Play na Kartę i Play na Kartę Lubię to!.

Oprócz tego, klienci Play mogą odebrać także specjalnie przygotowane paczki na stronie dogry.pl.

Regulamin promocji

Komentarze

 • 👍

 • Łukasz Wdowski

  O co chodzi z tym TIDALem? Każą wrócić 13 grudnia a to jest dzisiaj przecież.

 • Morski Morświn

  Żeby tylko to beztroskie wysyłanie smsów nie włączyło jakiejś prenumeraty sms premium. Czemu nie ma tego info na oficjalnym blogu play?

 • Paweł K

  Jaki jest koszt smsa pod nr 8020?

  • Paweł K

   Już wiem: bezpłatny

   • LinekPark

    Druga cyfra kiedyś oznaczała koszt w zł+vat, nie wiem, jak obecnie.

 • Kris

  Tak haha śmiechu warte dają ,ale internet elastyczny z aktywacją 49 zł i to do abonamentu gdzie w nim juz jest 10gb. MASAKRA !!!

 • Krzychu2233

  A wie ktoś czy w play na kartę od nowa można włączyć HBO i Tidal za darmo

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona