3 GB za darmo w Virgin Mobile to dla Ciebie za mało? Za 9 złotych możesz dokupić sobie kolejne 10 GB

Ostatnio Virgin Mobile ogłosiło, że wszyscy klienci (z jednym tylko wyjątkiem) mogą jako prezent odebrać całkowicie za darmo pakiet 3 GB internetu. Dla jednych będzie to za dużo, dla innych zaś za mało. Dla tej drugiej grupy operator przygotował dodatkową promocję, dzięki której za paczkę 10 GB zapłacą jedynie 9 złotych.

O ile jednak pakiet 3 GB internetu za darmo mogą sobie włączyć wszyscy klienci Virgin Mobile, zarówno abonenci, jak i kartowcy, tak promocyjna paczka 10 GB za 9 złotych dostępna jest wyłącznie dla tych ostatnich. Przy okazji warto przypomnieć, że standardowa cena za tę usługę wynosi aż 25 złotych oraz że to nie pierwszy raz, kiedy operator daje możliwość wykupienia jej o wiele taniej.

Aby włączyć promocyjne 10 GB za 9 złotych, należy wystukać na klawiaturze urządzenia krótki kod *222*1# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Wypada jednak pamiętać przy okazji o kilku rzeczach. Po pierwsze, ważność pakietu wpisuje się w ważność pakietu zintegrowanego #ChcęWszystko, tzn. #FREEMIUM, #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ czy #DLAMNIESUPER. Jeżeli więc zaraz komuś się kończy dany okres rozliczeniowy, niech poczeka z uruchomieniem usługi do początku nowego (chyba, że gigabajty potrzebne mu są na gwałt, wtedy siła wyższa i nie ma co zwlekać).

Stan dostępnego transferu sprawdza się krótkim kodem *108#. Niewykorzystane gigabajty przepadają. Z pakietu można korzystać wyłącznie wtedy, kiedy konto jest ważne. Użytkownik może też włączyć więcej niż jeden, ale kolejny da się uruchomić dopiero po wygaśnięciu poprzedniego – nawet, jeżeli wcześniej wykorzystał wszystkie megabajty. Promocja trwa od dziś, 6 grudnia 2017 roku, do 28 lutego 2018 roku włącznie.

Regulamin Oferty Promocyjnej “Pakiet ZIMOWE_GIGA”

Źródło: Virgin Mobile

Komentarze

 • Waldemar Wiśniewski

  Ta promocja już od wakacji trwa. Wiem, bo jestem w Virgin i od co najmniej 6 miesięcy jadę na 10gb za 9zl xd

 • ostojan

  Może to czas, żeby przejść na freemium i zamiast 29 płacić 9… Z minut i smsów i tak nie korzystam na dobrą sprawę. Jakby mieć pewność, że cena będzie stała, to przebolałbym nawet ich problemy z internetem.

  • Martyna

   @ostajan- no powiem Ci, że nie jest to głupie rozwiązanie, ja też mam wyższy pakiet w Virgin Mobile a to Freemium kusi, bo jak co chwilę takie promocje wpadają, to można na świetnych warunkach być tak naprawę za friko

 • Ja

  Byłem w Virgin od samego początku i wszędzie was reklamowałem jako sieć
  nr.1 .Ciekawa oferta i fantastyczna obsługa klienta zmieniły się w
  średnią ofertę z wiecznie zawieszającą się usługą przyznawania
  dodatkowych gb internetu oraz prawdziwie chamską obsługę klienta.
  Przeniosłem 4 swoje numery do Mobile Vikings i teraz jestem w pełni
  zadowolony.Naprawdę miła obsługa klienta,która odbiera telefony ,nie to
  co u was,gdzie dodzwonienie się graniczy z cudem. W Mobile Vikings też
  oferta dużo ciekawsza: Za 29zł rozmowy na komórki i stacjonarne bez
  limitu ,sms bez limitu, mms bez limitu ,15 gb internetu ,który
  niewykorzystany kumuluje się każdego miesiąca i dodatkowe 10gb internetu
  na start. Oby ekipie z Vikingów nie odbiło jak wam. Więc życzę wam
  drogie Virgin wszystkiego najgorszego za to jak wam odbiło chwilowe
  wybicie się na szczyt.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona