Ważne

Promocja: rabaty na oryginalne akcesoria OnePlus w oficjalnym sklepie producenta

OnePlus – jak każdy, szanujący się producent – ma w swojej ofercie nie tylko smartfony, ale też dedykowane im akcesoria. Jeżeli szukaliście na przykład nowego etui lub ładowarki do swojego urządzenia, to właśnie nadarza się okazja, aby trochę zaoszczędzić przy ich zakupie.

Kiedy rzuci się okiem na oficjalny sklep OnePlus z oryginalnymi akcesoriami do oferowanych przez niego urządzeń okaże się, że nie są one wcale takie tanie. Etui silikonowe i z klapką do OnePlus 5T oraz szkło hartowane na ekran kosztują na przykład po 21,95 euro (~95 złotych), a bumper case już 31,95 euro (~135 złotych). Za dedykowaną ładowarkę i kabel do Dash Charge trzeba natomiast zapłacić – odpowiednio – 19,95 i 14,95 euro (odpowiednio: ~85 i ~65 złotych).

Z drugiej strony OnePlus i tak nie zdziera ze swoich klientów tyle, co Apple, ale to porównanie jest chyba mimo wszystko nie na miejscu. Ogólnie jednak i tak warto więc zainteresować się, a tym bardziej skorzystać z promocyjnej oferty, przygotowanej przez producenta. Szczególnie, jeśli nosiło się z zakupem któregoś z dedykowanych akcesoriów. Zasady są bardzo proste: przy zakupach za co najmniej 40 euro klient dostanie 5 euro rabatu, natomiast kiedy wyda co najmniej 60 euro, wówczas otrzyma rabat w wysokości 15 euro.

fot. OnePlus

Poklikałem trochę na stronie OnePlus i wygląda na to, że promocja obejmuje nie tylko pojedyncze akcesoria, ale również tzw. bundle. W tym drugim przypadku oszczędność jest podwójna, ponieważ wspólna wartość wszystkich składowych danego zestawu już jest zrabatowana, a dzięki trwającej właśnie promocji klient może liczyć na dodatkową zniżkę.

Na koniec jeszcze dodam, że promocją objęte są wszystkie akcesoria – te z sekcji Gear także.

Komentarze

 • stark2991

  Według mnie te ich akcesoria nie są warte tych pieniędzy. Etui są spoko, ale jakiegoś dobrego Spigena idzie kupić taniej. A oficjalne szkło hartowane nie zbiera dobrych opinii

  • DarekPL

   Święta prawda.

 • pajkun

  co to takiego Tzw. Bundle?

  • Mateusz Dackow

   Zestaw np etui plus słuchawki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona