Ważne

Teraz bardziej niż kiedykolwiek posiadaczom karty Moja Biedronka opłaca się mieć numer w sieci TuBiedronka

Biedronka przygotowała dla klientów nową, atrakcyjną ofertę

Jak zapewne (już) większość klientów Biedronki, mam kartę Moja Biedronka, ale szczerze mówiąc, przydała mi się ona może ze dwa-trzy razy, ponieważ program nie premiuje takich klientów, jak ja (z prostego powodu – za mało tam wydaję, biorąc pod uwagę wartość pojedynczej transakcji). W o wiele korzystniejszej sytuacji są jednak uczestnicy wspomnianego programu lojalnościowego i jednocześnie klienci sieci TuBiedronka – oni teraz mogą liczyć na naprawdę świetną ofertę.

Sklep postanowił bowiem premiować tych, którzy mają zarejestrowaną kartę Moja Biedronka i numer w sieci TuBiedronka (którą obsługuje T-Mobile). Począwszy od dziś, 20% wartości każdego doładowania trafi w formie rabatu na kartę. Wymogiem jednak jest, aby zakupić je w kasie w sklepie oraz okazać kasjerowi kartę programu lojalnościowego.

Co ciekawe, rabaty na jedną kartę Moja Biedronka może zbierać nawet kilka osób. Rabaty się sumują i są ważne do 31 sierpnia 2018 roku. Uzbierany na karcie rabat można wykorzystać za jednym razem, ale tylko pod warunkiem, że kwota na paragonie jest wyższa o co najmniej 1 złoty. Klient może wykorzystać także część ze zgromadzonego rabatu, lecz tutaj także obowiązuje zasada, że wartość zakupów musi być wyższa o co najmniej złotówkę.

Wysokość zgromadzonego rabatu zostanie umieszczona na paragonie. Wszystkie zasady są dokładnie opisane w podlinkowanym poniżej regulaminie. Warto też pamiętać, że rabatu nie można wykorzystać na zakup napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, doładowań oraz wybranych mlek dla dzieci (na liście jest pięć pozycji i są to chyba te tzw. początkowe).

Regulamin promocji „Kup doładowanie TuBiedronka, a otrzymasz rabat w wysokości 20% jego wartości na karcie Moja Biedronka!”

To jednak jeszcze nie koniec dobrych wieści dla klientów sieci TuBiedronka. Od dziś obowiązuje bowiem nowy cennik. Połączenia, SMS-y i MMS-y wewnątrz sieci i na numery w T-Mobile i Heyah pozostają bezpłatne, natomiast minuta do obcej sieci kosztuje teraz 18 groszy, SMS 12 groszy, a MMS 18 groszy. Można też wykupić pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich za 19 złotych.

Oprócz tego, po każdym doładowaniu klient otrzymuje bezpłatny pakiet internetowy. W przypadku uzupełnienia konta kwotą 20 złotych do konta dodawanych jest 5 GB, natomiast za doładowanie 30 złotych użytkownik otrzymuje pakiet 10 GB. Poza pakietem każdy megabajt kosztuje 10 groszy.

Warunki Oferty Promocyjnej „Taniej w tuBiedronka”

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • adonim

  Podsiadam TuB jako drugi numer, ale odkąd moją drugą siecią jest a2mobile to praktycznie nie korzystam w telefonie z TuBiedronki, ponieważ w a2m mam za 19.90 wszystko miesięcznie praktycznie nolimit.

 • Norbert Nowakowski

  ale promocja.. ja mam w Plusie za 22 zł brutto 10 GB i wszystko no limit..

 • Krzyś

  Jako rezerwowy numer lub dla odbierających i nienatrętnych najlepszy jest #FREEMIUM Virgin Mobile, potem oferty za złotówkę dziennie “Bez limitu za 1 zł dziennie” T-Mobile i “Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,2 zł” njumobile. Dla ględziołów jest mnóstwo ofert za <30zł na miesiąc, trudno się w nich połapać. Najtańsze są obsługiwane w ostatniej kolejności.

 • Andrzej Andrez

  Czyli nie dają pakietu danych tylko w zamian pakiet kiełbasy?

  • Że co?

   • Andrzej Andrez

    No jak co? Pakiety danych z te doładowania raczej symboliczne. Za to za bonusy za doładowania można sobie kupić np. pakiet kiełbasy.

  • Paweł K

   Cebuli kolego, cebuli…

 • fiodek

  Biedronka dominuje rynek i mam nadzieje, że tak zostanie. Fajnie, że mają jakąś swoją oferte tele i mozna przy tym skorzystać na zakupach

  • PolishPig

   Jak można cieszyć się z tego że ktoś dominuje na rynku? Podstawowe zasady ekonomii…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona