Ważne

To jeszcze nie koniec promocji – ponownie możesz kupić bilet na komunikację miejską za 1 zł w aplikacji mPay

Mówią, że wszystko, co dobre, szybko się kończy. Ale nie bilety na komunikację miejską za złotówkę w aplikacji mPay. Organizator dodał bowiem właśnie do puli kolejne 80 tysięcy biletów!

Akcja promocyjna, dzięki której użytkownicy mogą kupić w aplikacji mPay bilet na komunikację miejską za jedyną złotówkę, trwa już od końca czerwca. Każda edycja regulaminowo obowiązywała jednak znacznie dłużej niż faktycznie, ponieważ pula dostępnych biletów wyczerpywała się o wiele wcześniej.

Ostatnia edycja nie była wyjątkiem – regulaminowo miała potrwać do końca 2017 roku, lecz pula biletów skończyła się już po miesiącu. Organizator postanowił więc dorzucić do niej kolejne 100 tysięcy biletów, ale i one rozeszły się w miesiąc. Dlatego też teraz ponownie dodano do puli promocyjnej następną transzę, tym razem obejmującą 80 tysięcy biletów.

Aby kupić bilet za złotówkę, należy najpierw pobrać aplikację mPay, a następnie dodać do niej kartę płatniczą, na przykład w usłudze mPay Wallet Masterpass. Później trzeba ją jeszcze zweryfikować. Odbywa się to w ten sposób, że na karcie blokowana jest niewielka kwota, którą należy podać w systemie, aby udowodnić, że faktycznie jest się jej właścicielem. Po wykonaniu tych czynności, można już kupować bilety za złotówkę.

Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o standardowej wartości od 1,10 do 5 złotych. Przy okazji warto dodać, że teraz z tej oferty można skorzystać także w Trójmieście oraz kilkunastu okolicznych miejscowościach.

Regulamin promocji

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • WUC

  Po co to nagłaśniacie? Mogłem sobie sam korzystać z biletów za pół darmo :-P

  • Aleś chytrus ;P

   • WUC

    Oczywiście. Musi być tylko dla mnie ta promocja.

 • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

  Jest jakiś limit na osobę? Nie znałem wcześniej tej promocji :(

  • Nie, ale podczas jednej transakcji możesz kupić tylko jeden bilet za złotówkę. Jeżeli chcesz kupić dwa, to musisz zrobić to dla każdej osoby osobno.

   • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

    Dziękuję :)

 • GadAnkh

  Jest tylko jedno, ale aplikacja to dno. Serwery wieszają się rano kiedy jest największy ruch. :/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona