Ważne

Mikołajki w Orange na kartę to sporo tańsze pakiety nielimitowanych rozmów do wszystkich

Chociaż Mikołajki terminowo wypadają dopiero w najbliższą środę, 6 grudnia, to Orange już teraz odpaliło dedykowaną temu świętu promocję. Dzięki niej użytkownicy ofert na kartę mogą sporo zaoszczędzić na pakietach nielimitowanych rozmów do wszystkich.

Orange z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowało właściwie dwie promocje. Pierwsza dotyczy pakietu “Rozmowy bez limitu do wszystkich” w wersji na 7 dni kalendarzowych, za który klienci zapłacą teraz jedyne 3 złote, podczas gdy standardowa cena tej usługi wynosi 7 złotych – mamy więc obniżkę o ponad 50%! Aby ją włączyć, trzeba wysłać SMS o treści START pod numer 364 (koszt jak za SMS w Orange). Można to zrobić od dziś do 13 grudnia włącznie, aczkolwiek – jak zaraz przeczytacie – nie warto z tym zwlekać.

Jeżeli zaś chodzi o drugą z promocji, to warunkiem skorzystania z niej jest wcześniejsze aktywowanie pakietu, o którym mowa powyżej. Po wygaśnięciu jego ważności klient dostanie możliwość włączenia usługi “Rozmowy bez limitu do wszystkich” w wersji jednorazowej za 19 złotych, podczas gdy jej regularna cena to 25 złotych. Co więcej, przy kolejnych aktywacjach tego pakietu za każdym razem użytkownik zapłaci za niego 19 złotych.

Mikołajkowa promocja dostępna jest dla klientów Orange, którzy korzystają z taryfy Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART i Nowe Orange Go (w tym również Zetafon i Minutofon). Przy okazji operator poinformował, że użytkownicy tej ostatniej od dziś także mogą włączyć usługę “Za darmo w Orange”.

Regulamin usługi „Nielimitowane rozmowy ze wszystkimi komórkowymi na Mikołajki”

Źródło: Blog Orange

Komentarze

 • Michu S

  A kiedy Orange włączy rok ważności konta dla internetu w taryfie Orange Free na kartę ?

  • Już nie włączy, skoro niedawno wyłączyło ;)

  • Jolanta Maria Palma

   Zadzwoń do biura Orange i włączą Ci rok ważności konta na kartę w Orange Free bo można tak mieć

   • Michu S

    Nic nie włączą – rozmawiałem z konsultantem. Orange i inni operatorzy szukają zysku po tym jak Unia nakazała ceny za roaming. Pozostaje nostalgia za dobrymi czasami i stwierdzenie “a kiedyś” … Oczywiście nie do wszystkiego 😉

    • CHUPAKABRA

     SMS START NA 8002 i konto warzne rok

     • Michu S

      Ale tylko rozmowy 😥

   • Danuta Gowiszewska

    Zgoda Orange włączy rok waznosci tylko na rozmowy i sms a bajty internet niestety tylko na miesiąc Nie wykorzystasz to ci przepada internet i to jest dziadostwo!

 • MarcinS

  Zróbmy super promocję, niech o niej wszyscy napiszą, ale zróbmy ją super niewygodną, że ludzie wrócą do usługi cyklicznej, w normalnej cenie…

 • CHUPAKABRA

  Wybrany numer obojętnie jaki oby tylko nie stacjonarny wysyłacie na 100 i dzwonicie za darmo na wysłany numer jeden haczyk koniecznie aktywne konto na wychodzące

 • Anna

  To nie jest żadna promocja!!

  Już był pakiet za

  “Minipakiet 100 minut do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu UE, na 7 dni za 3 zł brutto”

  Więc to co daliście na Mikołaja to żadna promocja
  Szkoda że nie daliście INTERNET jak co roku :(

 • rut

  ja to teraz przeszedłęm do Aero 2 i mam te 30 gb za 30 zł. Najlepsza opcja póki co.

  • bart

   Miałem u nich kiedyś BDI czyli ten darmowy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona