Podcast: hehTech#34 - W dwie sekundy do setki - Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#34 – W dwie sekundy do setki

Powered by Tabletowo

iTunesRSS

W dzisiejszym odcinku będziemy obracać się w tematach motoryzacyjnych. Wszystko to za sprawą Tesli, która zaprezentowała dwa nowe koncepty – elektryczną ciężarówkę oraz drugą generację roadstera o imponujących osiągach. Wymienimy się naszymi spostrzeżeniami na ich temat.

Zanim jednak do tego dojdzie, Adrian opowie o tym jak jego telefon zaczął emitować fale koloru magenty oraz komplikacjach, które przy okazji wystąpiły (bo przecież nigdy nic nie może iść ładnie i gładko ;)). Będzie też trochę (ale tak naprawdę szczypteńkę) o czarnym piątku, który w momencie publikacji zdążył się już zakończyć, ale w czasie nagrania był jeszcze odległą przyszłością mierzoną w cebulach świetlnych. Na zakończenie omówimy ataki hakerskie w Polsce oraz wspomnimy trochę o Zack’u bardziej znanym jako JerryRigEverything, któremu zawdzięczamy bardzo rzetelne testy wytrzymałości smartfonów.

Spis treści:

  • 0:26 – #TeamMagenta
  • 13:29 – Black Friday
  • 16:50– Tesla
  • 42:24 – Ataki hakerskie
  • 47:56 – JerryRigEverything

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona