Ważne

Play daje nowym użytkownikom ofert na kartę nawet po 100 GB internetu za darmo

Nie siedzę w tej branży, więc nie wiem, czy trudniej jest zdobyć nowego, czy utrzymać obecnego klienta. Play tym razem jednak skupia się na tej pierwszej grupie, ponieważ świeżo upieczonym użytkownikom ofert na kartę rozda po nawet 100 GB internetu. I to nie raz, nie dwa, a aż trzy razy!

Zasady promocji są bardzo proste: wystarczy kupić jeden ze starterów z Play, zarejestrować numer i użyć krótkiego kodu, aby aktywować bonus. Użytkownicy ofert Play na Kartę i RedBull Mobile muszą wystukać na klawiaturze *111*872*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Z kolei w przypadku taryfy Play Internet na Kartę trzeba użyć kodu *111*873*1#.

Klienci, którzy kupili starter Play na Kartę i RedBull Mobile, dostaną w prezencie 50 GB internetu, natomiast nowi użytkownicy oferty Play Internet na Kartę mogą liczyć na dwa razy większy bonus, tj. 100 GB. W obu przypadkach mowa oczywiście o transferze na terenie Polski, nie można go wykorzystać w roamingu. Gratisowe gigabajty ważne są przez 30 dni kalendarzowych od momentu aktywacji.

Promocja jest ważna do 9 stycznia 2018 roku włącznie. Warto jeszcze dodać, że każdy klient może dostać bonus aż trzy razy. Jest jednak jeden haczyk – nie może tego zrobić na jednym i tym samym numerze, musi kupić trzy różne startówki.

Regulamin oferty promocyjnej “Bonus na start” w Play na Kartę

Regulamin Oferty Promocyjnej “Bonus na start” w Internet na kartę w Play

Źródło: Blog Play

Komentarze

 • Zdzisław Dyrman

  Znowu można przycebulić jak kiedyś przy bonusach za rejestrację nr 😂

 • PW

  Typowe korpo – byle na 31.12 było więcej nowych klientów w tabelce jak będą raportować ;)

 • Michał Poliwczak

  Szkoda że Play postanowił olać ludzi, którzy mają prepaida utworzonego w tym roku.😒

 • h1To

  A dla mnie
  czyli użytkownika związanego umową w abonamencie z PLAY wystarczy, że w końcu
  zrobią coś aby Internet działał, nie mówiąc o zasięgu GSM w centrach handlowych…

  • Mateusz Zakonelny

   To może wina telefonu a nie sieci? Mam play, jestem z małej wsi i czy chodzę po lesie czy gdziekolwiek zawsze zasięg i internet działa :D Widać co Iphone to iphone

 • abc def

  30 dni… szaleństwo po prostu…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona