Ważne

Czarny Piątek w dhosting.pl – rabat 40% dla nowych klientów, a dla stałych dodatek do doładowań

Jesteśmy zanurzeni w świecie gadżetów, kupujemy wiele urządzeń i lubimy dobre okazje. Czarny Piątek to święto takich okazji, ale często zapominamy o stronach i internetowych sklepach, które je nam sprzedają. Niestety, piszę to ze smutkiem, wciąż wiele z takich miejsc nie może poradzić sobie z dużym ruchem i po prostu przestaje działać lub ledwo zipie.

Jednym z podstawowych powodów takiego stanu rzeczy jest fakt, że utrzymanie rozbudowanej infrastruktury serwerowej tylko po to, by kilka razy w roku przeżyć nagły skok zainteresowania, bywa – zwyczajnie – dość kosztowne.

Rozwiązaniem może się okazać zdolność do automatycznego skalowania usługi, wtedy rośnie ona wraz z zapotrzebowaniem strony, ale płacimy tylko za to, co wykorzystamy. Strona nadal działa, mimo ogromnego ruchu, a my możemy w spokoju kupić to, co chcemy.

Usługę z automatycznym skalowaniem zasobów ma w swojej ofercie dhosting.pl, z którego Tabletowo korzysta. Firma przygotowała na Czarny Piątek niezłą promocję:

  1. Nowi klienci za pierwszy rok hostingu zapłacą 120 zł (200 zł cena bez promocji) + ich wirtualny porfel zostanie zasilony kwotą 25 zł (do skalowania usługi).
  2. Dla obecnych klientów każde doładowanie wirtualnego portfela zostanie zwiększone o 30%.

Promocja trwa do końca poniedziałku. Co ważne, jeśli w tym czasie zamówi się hosting, można go przetestować i zapłacić dopiero w ciągu 14 dni testowych. Jest czas, żeby spokojnie sprawdzić usługę.

Więcej informacji o promocji znajdziecie w regulaminie na stronie dhosting.pl.

Komentarze

  • Michal Oborski

    Ceny z kosmosu. Kiedyś – jak mi się chciało – balansowałem pomiędzy ofertami na Home.PL – płaciłem 1zł rocznie… Kiedy przestało mi się chcieć kombinować, przeszedłem do konkurencji. Rocznie płacę 4 dychy netto. To co dostaję wystarczy mio aż nadto do moich potrzeb (strona www, w cholerę transferu, poczta w domenie i od cholery innych usług których nie potrzebuję) Wystarczy dobrze poszukać :)

    • Zupełnie nie zgodzę się, że cena jest z kosmosu, jest naprawdę dobra, gdy porówna się ją z innymi firmami i z tym co oferują. Zawsze znajdzie się jakiś sposób, żeby gdzieś przycebulić i znaleźć taniej coś, co spełni Twoje oczekiwania. Dużo zależy od tych oczekiwań właśnie, Twoje są takie, drugiej osoby inne, trudno wrzucać to do jednego worka i traktować jedną miarą. Myślę, że ten hosting błyszczy akurat w kwestiach skalowności, czyli świetnie sprawdzi się dla średnich i dużych projektów. Co – oczywiście – nie znaczy, że mniejsze strony nic nie zyskają. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona