OnePlus przygotował na Czarny Piątek ofertę, którą trudno będzie komukolwiek przebić - Tabletowo.pl

OnePlus przygotował na Czarny Piątek ofertę, którą trudno będzie komukolwiek przebić

Producenci i sklepy prześcigają się w oferowaniu jak najlepszych promocji z okazji Czarnego Piątku. OnePlus również coś przygotował na Black Friday, jednak prawdopodobnie nikt nie spodziewał się akurat takiej oferty.

Na swojej oficjalnej stronie OnePlus opublikował oświadczenie, w którym pisze wprost, że mówi „nie” czarnopiątkowym igrzyskom. Argumentuje to faktem, że od początku swojego istnienia oferuje urządzenia w o wiele atrakcyjniejszych cenach niż konkurencja i to przez cały rok, nie tylko od święta. Do tego nie ukrywa, że musi na nich zarobić, żeby mieć pieniądze na rozwój i wypłaty dla swoich pracowników. Dlatego też – coby mimo wszystko z tradycji stała się zadość – przecenił obie wersje OnePlus 5T o… 0,01 euro.

Tabletowo.pl OnePlus przygotował na Czarny Piątek ofertę, którą trudno będzie komukolwiek przebić Android OnePlus Promocje Smartfony

fot. OnePlus

OnePlus nie mówi jednak całkowicie „nie” idei Czarnego Piątku. Przez najbliższe 24-godziny można bowiem kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta Dash Power Bundle o połowę taniej, czyli za 17,56 euro (~75 złotych). W skład zestawu wchodzą Dash Power Adapter (do wyboru wersja EU i UK) i Dash Type-C Cable o długości 100 cm.

Niektórzy mogą być zawiedzeni, że OnePlus nie dał z okazji Czarnego Piątku większego rabatu na OnePlus 5T. Producent jednak uargumentował swoją decyzję w – przynajmniej dla mnie – wystarczający sposób. Podstawowa wersja smartfona kosztuje bowiem ~2100 złotych, podczas gdy za urządzenia z tej samej półki od bardziej znanej globalnie konkurencji trzeba zapłacić sporo więcej, nawet w Black Friday. Obecni i przyszli właściciele tego modelu i tak powinni mieć świadomość, że zrobili świetny interes.

Źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona