Kliencie Play, w prosty sposób możesz zaoszczędzić każdego miesiąca 5 złotych na rachunkach - Tabletowo.pl
Ważne

Kliencie Play, w prosty sposób możesz zaoszczędzić każdego miesiąca 5 złotych na rachunkach

Nie ma znaczenia, czy ktoś płaci większe, czy mniejsze rachunki – jeżeli jest okazja, żeby nieco zaoszczędzić, to aż żal z niej nie skorzystać. Klienci Play mają teraz taką możliwość. I to już kolejny raz.

Oferta skierowana jest do klientów, którzy posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard. Nie ma znaczenia, czy jest to karta debetowa, czy kredytowa – w promocji biorą udział obie. Co należy zrobić, aby skorzystać z pięciozłotowego rabatu? Wystarczy udać się do jednego z salonów Play i zgłosić konsultantowi, że chce się włączyć opcję Cyklicznej Płatności Kartą.

Procedura jest bardzo prosta. Kiedy już klient wybierze się do salonu i poprosi o aktywację ww. usługi, będzie musiał wypełnić specjalny formularz i podać swoje dane. Następnie na numer telefonu lub adres e-mail zostanie wysłany regulamin, który trzeba zaakceptować. Znajdzie się w nim także sześciocyfrowy, jednorazowy kod, który należy wpisać na terminalu płatniczym. Później już tylko wystarczy przyłożyć do niego kartę Mastercard, potwierdzić operację PIN-em i gotowe.

W tym momencie usługa Cyklicznej Płatności Kartą zostanie włączona, a potwierdzeniem jej uruchomienia będzie wydruk z terminala. Nagrodą jest rabat w wysokości 5 złotych, naliczany przez kolejne sześć miesięcy. Faktycznie jednak klient zaoszczędzi 24 złote, ponieważ od każdej płatności pobierana jest prowizja 1 zł.

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2018 roku włącznie. Warunkiem skorzystania z niej jest jeszcze to, że właścicielem karty płatniczej musi być ta sama osoba, na którą jest zarejestrowana umowa w Play.

Regulamin oferty promocyjnej „Cykliczna płatność kartą Mastercard – edycja druga (plik PDF)

Źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona