Kliencie Play, w prosty sposób możesz zaoszczędzić każdego miesiąca 5 złotych na rachunkach

Nie ma znaczenia, czy ktoś płaci większe, czy mniejsze rachunki – jeżeli jest okazja, żeby nieco zaoszczędzić, to aż żal z niej nie skorzystać. Klienci Play mają teraz taką możliwość. I to już kolejny raz.

Oferta skierowana jest do klientów, którzy posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard. Nie ma znaczenia, czy jest to karta debetowa, czy kredytowa – w promocji biorą udział obie. Co należy zrobić, aby skorzystać z pięciozłotowego rabatu? Wystarczy udać się do jednego z salonów Play i zgłosić konsultantowi, że chce się włączyć opcję Cyklicznej Płatności Kartą.

Procedura jest bardzo prosta. Kiedy już klient wybierze się do salonu i poprosi o aktywację ww. usługi, będzie musiał wypełnić specjalny formularz i podać swoje dane. Następnie na numer telefonu lub adres e-mail zostanie wysłany regulamin, który trzeba zaakceptować. Znajdzie się w nim także sześciocyfrowy, jednorazowy kod, który należy wpisać na terminalu płatniczym. Później już tylko wystarczy przyłożyć do niego kartę Mastercard, potwierdzić operację PIN-em i gotowe.

W tym momencie usługa Cyklicznej Płatności Kartą zostanie włączona, a potwierdzeniem jej uruchomienia będzie wydruk z terminala. Nagrodą jest rabat w wysokości 5 złotych, naliczany przez kolejne sześć miesięcy. Faktycznie jednak klient zaoszczędzi 24 złote, ponieważ od każdej płatności pobierana jest prowizja 1 zł.

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2018 roku włącznie. Warunkiem skorzystania z niej jest jeszcze to, że właścicielem karty płatniczej musi być ta sama osoba, na którą jest zarejestrowana umowa w Play.

Regulamin oferty promocyjnej “Cykliczna płatność kartą Mastercard – edycja druga (plik PDF)

Źródło: Blog Play

Komentarze

 • Arrczi

  Nie pięć tylko 4 i nie każdego miesiąca tylko przez 6- miesięcy, potem płacz i płać :)

  • pury

   No tak, bo jak nie podam karty, to płacić nie muszę. Oj płacz, Arrczi, płacz….

   • Arrczi

    Płacić rachunki muszę, ale płacić dodatkowo za to nie muszę. Polecenie zapłaty mam bez opłat, wypłaty ze wszystkich bankomatów bez opłat, za prowadzenie konta 0 PLN

    • Gość

     A gdzie masz konto? Jeśli można zapytać…

     • Arrczi

      PKO

     • Piotr Zając

      Polecenie zapłaty to jedno.. ale Play pobiera 1zł z tytułu obsługi transakcji za pośrednictwem BlueMedia. Zdaje mi się, że to funkcjonuje na zasadzie jak np. Spotify, że nie puszczasz polecenia tylko oddajesz im dane karty i sami pobierają ile trzeba

 • Jakub

  Więc po upływie tych 6 “promocyjnych” miesiący pozostanie nam niesmak, bo zamiast obniżyć abonament, to do rachunku będzie doliczana złotówka za płatność kartą?

  • ja.n.

   to tylko zachęta do tego typu płacenia za rachunki – wielu uważa to za bardo wygodne – i ogromny koszt czyli 1 zł ich nie przeraźi ;-)

  • Dokładnie tak – zamiast robić tak żałosną promocję niech nie pobierają 1zł prowizji to wtedy chociażby ja podczepię kartę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona