Aktualizacja Moto 360 drugiej generacji - kilka przydatnych usprawnień - Tabletowo.pl

Aktualizacja Moto 360 drugiej generacji – kilka przydatnych usprawnień

Smartwatche nie są już w centrum zainteresowania – ani producentów, ani klientów. Nie oznacza to jednak, że zostały przez nich kompletnie porzucone. Ci, którzy wciąż korzystają z Moto 360 2. generacji, mogą liczyć na skromny pakiet przydatnych modyfikacji w najnowszej aktualizacji smartzegarka.

Moto 360 drugiej generacji zaliczyła kolejny update, tym razem zmiany są nieco bardziej znaczące niż w przypadku poprzednich, pomniejszych aktualizacji.

Tabletowo.pl Aktualizacja Moto 360 drugiej generacji - kilka przydatnych usprawnień Aktualizacje Android Wearable

Co nowego? Choć wersja Android Wear podskoczyła do wersji 2.6.0.176354550, to jednocześnie brak aktualizacji zabezpieczeń, które datowane są nadal na 1 kwietnia 2017 roku. Oprócz tego wprowadzono lub zmodyfikowano kilka funkcji:

  • w Powiadomieniach można teraz ustawić wzorzec wibracji, decydując czy sygnał ma być długi, krótki czy przerywany
  • tryb Nie przeszkadzać wzbogacono o kilka dodatkowych opcji
  • w oknie Ustawień pojawiła się ikona Bluetooth, informująca o połączeniu z telefonem

Smartwatch Motoroli sporo zyskał po aktualizacji do Androida Wear 2. Dla wielu zegarek pozostaje naprawdę ciekawym gadżetem, jednak trzeba być świadomym tego, że powyższe zmiany mają już bardziej charakter kosmetyczny niż rewolucyjny. Jest to też najpewniej ostatnie podejście Motoroli do smartwatchy.

Gdybyście chcieli się przekonać, co myślimy o Moto 360 drugiej generacji, zapraszamy do zapoznania się z recenzją Kasi i artkułem Krzyśka, do którego linkuję poniżej.

Czy miesiąc z Moto 360 2gen przekonał mnie do akcesoriów ubieralnych?

dzięki Renata za informację i zdjęcia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona