50% doładowania więcej w Plusie na Kartę i Plushu, ale tylko jutro! - Tabletowo.pl

50% doładowania więcej w Plusie na Kartę i Plushu, ale tylko jutro!

Jeśli macie jeszcze jakieś zaskórniaki zaszyte w jesiennej kurtce, to mogą się przydać. Plus uruchamia promocję „Jesienny bonus”, w której można będzie zyskać dodatkowe 50% wartości doładowania.

Trzeba się jednak sprężać, bo promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – czwartek 23 listopada. Tak, to dzień przed Czarnym Piątkiem, na który zapewne odłożyliście już nieco grosiwa, jednak trzeba przyznać, że 50% doładowania więcej to okazja nie w kij dmuchał.

Z promocji „Jesienny Bonus” mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Klienci, którzy poprzez strony doladuj.plushbezlimitu.pl, doladuj.plus.pl, agadka24.pl oraz facebook.com/plus dokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

Tabletowo.pl 50% doładowania więcej w Plusie na Kartę i Plushu, ale tylko jutro! GSM Promocje

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji na doladuj.plus.pl

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona