Ważne

Fajna promocja: jak kupisz Samsung Galaxy S8, to dostaniesz kupon 200 złotych do Apart

Niektórzy traktują swój smartfon nie tylko jako narzędzie do komunikacji, ale również jako ozdobę i integralny element swojego looku. Mimo to, chyba większość lubi też błyskotki, a już na pewno kobiety. Jeżeli Wy lub Wasza lepsza połówka także, to na pewno zainteresuje Was promocja, dzięki której przy zakupie Galaxy S8 możecie dostać bon o wartości 200 złotych do wykorzystania w Apart.

Akcja już się rozpoczęła i potrwa do 31 grudnia włącznie. Chyba, że wcześniej wyczerpie się pula voucherów. Aby otrzymać kupon, należy w Komputroniku kupić Galaxy S8 w dowolnej wersji kolorystycznej, tj. Midnight BlackOrchid Grey lub Arctic Silver. W tym miejscu wypada dodać, że tak, trzeba koniecznie nabyć smartfon w tym konkretnym sklepie – inne nie biorą udziału w tej akcji. Promocja nie obejmuje też Galaxy S8+.

Kiedy już kupicie Galaxy S8, to musicie zarejestrować zakup na stronie www.kody.komputronik.pl. Najpierw należy wybrać promocję (Dla tych, którzy cenią elegancję), a następnie podać numer seryjny urządzenia i numer faktury. Po weryfikacji zgłoszenia – jeżeli zakończy się ona pozytywnie – klient otrzyma kod rabatowy o wartości 200 złotych do wykorzystania w Apart. Dostanie go jednak nie wcześniej niż po 21 dniach.

Jak skorzystać z promocji?

Klient może zrealizować kupon wyłącznie w sklepie internetowym Apart. W dodatku nie można go wykorzystać w przypadku produktów, które już są w promocji (oznacza to popularne promocje nie łączą się ze sobą).

Regulamin Promocji „Dla tych, którzy cenią elegancję”

Polecamy również:

Samsung Galaxy S8 po pół roku użytkowania. Czy smartfon zdołał się obronić?

Komentarze

 • Jozef Rybus

  A na kondony nie dają szkoda.

 • Filodendron

  „Świetna” promocja. Przy ich cenie 3300, 200 zł kombinowanego rabatu daje 3100. Klientem musiałby być wyjątkowy nieogar, skoro po minucie szukania można kupić S8 za 2300 pln. :) Powodzenia, komputronik.

 • Zbychu

  Dokladnie, sam ostatnii kupilem w niemieckim Media Markcie S8 za 499 euro :)

 • Jakub Gatys

  Dali by 5% rabatu i wychodzi na to samo

 • pielichiewicz

  Heh, promocja po zbóju przez duże Z. Obecnie w niemieckim saturnie i MM można kupić za 499Euro (we wszystkich kolorach jakich się chce – (czarny, orchid, srebrny, niebieski, różowy), a jak ktoś nie chce jechać do Niemiec, to za tyle samo kupi na niemieckim Amazonie z darmową dostawą i pocałowaniem ręki. :)

  • pielichiewicz

   Koniec końców kupiłem srebrnego S8+ za 561 Euro w MM.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona