Fajna promocja: jak kupisz Samsung Galaxy S8, to dostaniesz kupon 200 złotych do Apart - Tabletowo.pl
Ważne

Fajna promocja: jak kupisz Samsung Galaxy S8, to dostaniesz kupon 200 złotych do Apart

Niektórzy traktują swój smartfon nie tylko jako narzędzie do komunikacji, ale również jako ozdobę i integralny element swojego looku. Mimo to, chyba większość lubi też błyskotki, a już na pewno kobiety. Jeżeli Wy lub Wasza lepsza połówka także, to na pewno zainteresuje Was promocja, dzięki której przy zakupie Galaxy S8 możecie dostać bon o wartości 200 złotych do wykorzystania w Apart.

Akcja już się rozpoczęła i potrwa do 31 grudnia włącznie. Chyba, że wcześniej wyczerpie się pula voucherów. Aby otrzymać kupon, należy w Komputroniku kupić Galaxy S8 w dowolnej wersji kolorystycznej, tj. Midnight BlackOrchid Grey lub Arctic Silver. W tym miejscu wypada dodać, że tak, trzeba koniecznie nabyć smartfon w tym konkretnym sklepie – inne nie biorą udziału w tej akcji. Promocja nie obejmuje też Galaxy S8+.

Kiedy już kupicie Galaxy S8, to musicie zarejestrować zakup na stronie www.kody.komputronik.pl. Najpierw należy wybrać promocję (Dla tych, którzy cenią elegancję), a następnie podać numer seryjny urządzenia i numer faktury. Po weryfikacji zgłoszenia – jeżeli zakończy się ona pozytywnie – klient otrzyma kod rabatowy o wartości 200 złotych do wykorzystania w Apart. Dostanie go jednak nie wcześniej niż po 21 dniach.

Tabletowo.pl Fajna promocja: jak kupisz Samsung Galaxy S8, to dostaniesz kupon 200 złotych do Apart Android Promocje Samsung Smartfony

Jak skorzystać z promocji?

Klient może zrealizować kupon wyłącznie w sklepie internetowym Apart. W dodatku nie można go wykorzystać w przypadku produktów, które już są w promocji (oznacza to popularne promocje nie łączą się ze sobą).

Regulamin Promocji „Dla tych, którzy cenią elegancję”

Polecamy również:

Samsung Galaxy S8 po pół roku użytkowania. Czy smartfon zdołał się obronić?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona