Black Friday 2017 w wydaniu Ulefone to obniżki cen smartfonów nawet o 50%

Większość z Was zapewne już wie, co to Black Friday. Tym, którzy o Czarnym Piątku słyszą po raz pierwszy wyjaśnię, że to dzień, w którym sklepy obniżają ceny sprzedawanych przez siebie produktów, czasami nawet do niewyobrażalnie niskich poziomów. “Święto” to stało się już tak popularne, że biorą w nim udział praktycznie wszyscy. Ulefone nie jest wyjątkiem – ono także przygotowało dedykowaną ofertę.

Na przygotowanej specjalnie na tej okazji stronie (link poniżej) można kupić na przykład Ulefone MIX 2 za 99,59 dolarów (zamiast 129,99 dolarów), Ulefone MIX za 134,39 dolary (zamiast 159,99 dolarów), Ulefone T1 za 197,99 dolarów (zamiast 234,99 dolary), Ulefone ARMOR 2 za 229,49 dolarów (zamiast 269,99 dolarów) lub Ulefone S7 za 59,99 dolarów (zamiast 74,99 dolary).

To jednak i tak nie wszystkie smartfony, które objęto promocją – jest jeszcze cała masa innych. Do tego producent będzie rozdawał kupony o wartości 3 lub 5 dolarów. Może to niewiele, ale jeżeli można zaoszczędzić więcej niż mniej, to dlaczego by nie skorzystać? No właśnie. Szczególnie w takim dniu, jak Czarny Piątek.

Co prawda dedykowana promocji strona jest już aktywna, ale oferta zacznie obowiązywać dopiero w najbliższy piątek, 24 listopada. Jej zakończenie planowane jest z kolei na 28 listopada, więc każdy będzie miał dłuższą chwilę na to, aby przemyśleć, który model chce zamówić. Do zakupu dodatkowo mogą zachęcać torby z gratisami, które dorzucane są na przykład do Ulefone MIX 2, Ulefone MIX i Ulefone T1.

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone

Komentarze

 • stark2991

  I tak nie warto :p
  Żeby kupić Ulefone to chyba trzeba być desperatem :)

  • Ototaki

   Nie uważam tak :)

  • Zero Cool

   To samo co OnePlus.

   • stark2991

    Zdecydowanie nie to samo. W OnePlusie masz przynajmniej ogarnięty soft, a taki Ulefone działa od początku do końca na wersji alpha

    • Zero Cool

     Czysty android sam w sobie jest ogarnięty.

     • stark2991

      Nie jest, czysty Android zawsze był średni pod kątem zużycia energii przez masę usług Google.
      Zobacz sobie recenzję Doogee Mix na komórkomanii – chinole nawet czystego Androida potrafili spieprzyć.

 • jaro

  Info z Tabletowo sprzed miesiąca – Regularna cena Ulefone S7 została ustalona na 59 dolarów (około 215 złotych), ale Ulefone, zgodnie z tradycją, postanowiło przygotować atrakcyjną ofertę przedsprzedażową, która potrwa do 26 października.
  xDDD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona