Orange daje nowym użytkownikom ofert na kartę 100 złotych na rozmowy - Tabletowo.pl

Orange daje nowym użytkownikom ofert na kartę 100 złotych na rozmowy

Każdy nowy dzień nie tylko zbliża nas do świąt Bożego Narodzenia, ale również jest okazją dla kolejnych marek do przedstawienia specjalnej, świątecznej promocji. Zrobił to już Samsung i Motorola, a teraz także Orange. Operator przygotował dla nowych użytkowników ofert na kartę wartościowy prezent.

Aby skorzystać z promocji, pierwsze, co należy zrobić, to kupić starter Orange YES lub Orange Free na kartę. Następnie trzeba go jeszcze zarejestrować – można to zrobić m.in. w salonie operatora lub w punktach, wymienionych na >stronie Orange<. Później już tylko wystarczy wysłać SMS o treści PREZENT na bezpłatny numer 815. Tyle.

Kiedy nowy klient Orange to zrobi, dostanie w prezencie 100 złotych do wykorzystania na rozmowy na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne. Co więcej, bonus ten może wykorzystać również na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej – oczywiście pod warunkiem, że będzie dzwonił na polskie numery, nie zagraniczne.

Bonus można aktywować do 31 grudnia 2017 roku włącznie – po aktywacji jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych. Promocyjne złotówki są wykorzystywane przed środkami z doładowań. Niewykorzystane pieniądze przepadają. Stan dostępnych środków sprawdza się, wysyłając SMS o treści ILE MINUT pod numer 901 (opłata jak za SMS do Orange) lub poprzez Mój Orange, ewentualnie za pośrednictwem Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500, opłata za połączenie zgodnie z cennikiem).

Tabletowo.pl Orange daje nowym użytkownikom ofert na kartę 100 złotych na rozmowy GSM Promocje

fot. @RzecznikOrange

Pamiętajcie, że przyznane 100 złotych można wykorzystać jedynie na połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne. Za wysyłanie SMS-ów, MMS-ów i korzystanie z internetu Orange pobierze opłaty z konta głównego, na którym znajdują się środki z doładowań. Jeśli użytkownik wybrał ofertę Orange Free na kartę – wówczas ostatnie z ww. go nie dotyczy (chyba, że wykorzysta wcześniej cały gratisowy transfer). Trzeba też dodać, że  promocja „Konto Ważne Rok” nie przedłuża ważności bonusu.

Regulamin promocji „100 zł na rozmowy w prezencie”

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona