Samsung otworzył dziś swój pierwszy Brand Store w Szczecinie - Tabletowo.pl

Samsung otworzył dziś swój pierwszy Brand Store w Szczecinie

Samsung sukcesywnie rozbudowuje siatkę swoich autoryzowanych sklepów. W Szczecinie, mimo że liczy on sobie ~400 tysięcy mieszkańców, takiego jednak do tej pory nie było. Dziś się to zmieniło – producent otworzył właśnie bowiem Brand Store w tym mieście.

Sklep znajduje się na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Galaxy, a dokładniej na poziomie 0. Powierzchnia handlowa (czyli ta, dostępna dla klientów) wynosi 170 m². Rozmieszczono na niej zarówno smartfony, jak i tablety, wearbles oraz sprzęt RTV i AGD. Jest to więc idealne miejsce, aby zapoznać się ze wszystkimi produktami tego producenta w jednym miejscu.

Samsung Brand Store w Szczecinie to najbardziej wysunięty na zachód z naszych sklepów w kraju. Zależy nam na tym, by klienci mieli łatwy dostęp do naszych produktów przed zakupem, i dzięki fachowej pomocy ekspertów mogli wybrać te, które najlepiej spełniają ich oczekiwania – Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska

Tabletowo.pl Samsung otworzył dziś swój pierwszy Brand Store w Szczecinie Nowości Samsung

Samsung Brand Store Szczecin (fot. Samsung)

Oczywiście – jak zawsze – z okazji otwarcia Samsung przygotował liczne promocje. Przewidziano m.in. rabaty na wybrane produkty i przedłużone gwarancje. Do tego klienci mogą skorzystać z promocji „Piękno w prezencie”, w ramach której otrzymają voucher o wartości 300 złotych przy zakupie pralki AddWash oraz specjalnej oferty świątecznej – tutaj mogą liczyć na częściowy zwrot gotówki lub dodatkowe upominki.

Nowo otwarty Brand Store w Szczecinie to już dziewiętnasta tego typu placówka Samsunga w Polsce. Operatorem sklepu w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy jest firma I-Terra.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona