nju mobile wprowadza nową usługę: no limit i 250 MB internetu za 1,20 złotych dziennie - Tabletowo.pl

nju mobile wprowadza nową usługę: no limit i 250 MB internetu za 1,20 złotych dziennie

Każdy operator co jakiś czas odświeża swoją ofertę. Nju mobile nie jest wyjątkiem. Ostatnio użytkownikom pre-paidów dodano nielimitowane rozmowy również na numery stacjonarne. Teraz będą oni mogli skorzystać także z nowej usługi, kosztującej 1,20 złotych za dzień.

Za złotówkę i dwadzieścia groszy użytkownik dostanie do dyspozycji każdego dnia nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 250 MB internetu (70 MB w roamingu UE). Warto dodać, że jest to „maksymalnie 1,20 złotych”, co oznacza, że użytkownik może zapłacić jeszcze mniej, jeżeli na przykład danego dnia wykona jedno krótkie połączenie lub wyśle jednego SMS-a. A jeśli nie zrobi nic, to też nic nie zapłaci.

Wraz z prowadzeniem ww. usługi, nju mobile wycofuje trzy dotychczas dostępne: „Wszystko komórkowe dziennie”, „Do komórkowych dziennie” i „nju do wszystkich dziennie”. Jak pisze operator, ze zmiany bez wątpienia szczególnie ucieszą się osoby, korzystające z ostatniej z wymienionych, ponieważ teraz dostaną do dyspozycji jeszcze MMS-y i 150 MB więcej internetu, a w dodatku zapłacą za to mniej aż o 80 groszy (usługa kosztowała bowiem nawet 2 złote za dzień).

Nową usługę można włączyć na cztery sposoby: wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 80225, używając krótkiego kodu *127*67#, dzwoniąc pod numer *620 do Automatycznej Obsługi Klienta lub też po zalogowaniu się do konta na stronie njumobile.pl. Jednorazowa opłata za aktywację wynosi 6 złotych. Jej uruchomienie zostanie potwierdzone odpowiednim SMS-em od operatora.

Polecamy również:

Zmiany w nju mobile na kartę – będzie lepiej!

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona