Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki - Tabletowo.pl
Ważne

Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki

Na polskim rynku znów pojawią się akcesoria marki Motorola. Firma najwyraźniej radzi sobie całkiem nieźle nie tylko w USA, ale dla nas to dobre wieści. Dzięki temu będziemy mieli dostęp do ciekawych gadżetów z logo „mewy” na obudowie.

Pod koniec października w Warszawie odbyła się konferencja Tech Trade Show, podczas której zaprezentowano nowe akcesoria Motoroli. Jednym z ciekawszych pomysłów jest głośnik sferyczny dwa w jednym Motorola Sphere, który jest również stacją dokującą, ładującą słuchawki, a w chwili zdjęcia ich z urządzenia, dźwięk przenosi się wraz z nimi.

Tabletowo.pl Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki Akcesoria Motorola

Motorola Sphere

To nie jedyna nowość wprowadzana aktualnie na rynek: oprócz tego do sprzedaży trafią douszne bezprzewodowe słuchawki VerveOnes ME True wireless czy też słuchawki Bluetooth z serii Escape. Wkrótce w sklepach powinny się też pojawić nowe kamery samochodowe z logo Motoroli.

Tabletowo.pl Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki Akcesoria Motorola

Motorola VerveOnes+

Ogólnie oferta akcesoriów Motoroli obejmuje kamerki domowe i samochodowe, całą gamę gadżetów audio dla aktywnych – VerveLife, linię bezprzewodowych słuchawek Escape/Escape+, przenośne wodoodporne głośniki, słuchawki mono Bluetooth, a także słuchawki przewodowe.

Tabletowo.pl Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki Akcesoria Motorola

Motorola Escape

Sporo tego, więc gdybyście chcieli przyjrzeć się bliżej tym produktom, możecie odwiedzić którąś z poniższych stron:

Osobiście zaintrygowały mnie słuchawki z głośnikiem Motorola Sphere – taki duet wygląda naprawdę ciekawie.

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona