Ważne

Akcesoria Motoroli to nie tylko Moto Mods. Spójrzcie na te słuchawki

Na polskim rynku znów pojawią się akcesoria marki Motorola. Firma najwyraźniej radzi sobie całkiem nieźle nie tylko w USA, ale dla nas to dobre wieści. Dzięki temu będziemy mieli dostęp do ciekawych gadżetów z logo “mewy” na obudowie.

Pod koniec października w Warszawie odbyła się konferencja Tech Trade Show, podczas której zaprezentowano nowe akcesoria Motoroli. Jednym z ciekawszych pomysłów jest głośnik sferyczny dwa w jednym Motorola Sphere, który jest również stacją dokującą, ładującą słuchawki, a w chwili zdjęcia ich z urządzenia, dźwięk przenosi się wraz z nimi.

Motorola Sphere

To nie jedyna nowość wprowadzana aktualnie na rynek: oprócz tego do sprzedaży trafią douszne bezprzewodowe słuchawki VerveOnes ME True wireless czy też słuchawki Bluetooth z serii Escape. Wkrótce w sklepach powinny się też pojawić nowe kamery samochodowe z logo Motoroli.

Motorola VerveOnes+

Ogólnie oferta akcesoriów Motoroli obejmuje kamerki domowe i samochodowe, całą gamę gadżetów audio dla aktywnych – VerveLife, linię bezprzewodowych słuchawek Escape/Escape+, przenośne wodoodporne głośniki, słuchawki mono Bluetooth, a także słuchawki przewodowe.

Motorola Escape

Sporo tego, więc gdybyście chcieli przyjrzeć się bliżej tym produktom, możecie odwiedzić którąś z poniższych stron:

Osobiście zaintrygowały mnie słuchawki z głośnikiem Motorola Sphere – taki duet wygląda naprawdę ciekawie.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

  • Tech-Floyd :)

    Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o wygląd to wszystkie prezentują się ciekawie i nowocześnie. Pytanie jak z wygodą, dźwiękiem i tłumienie szumów. Moto jako nie jest znane z dźwięku, ale kto wie.
    Chętnie bym przymierzyl:)

  • Wszystko wygląda nieźle, ale już się boje ceny…

  • Paweł K

    Akcesoria akcesoriami a tymczasem w polskich sklepach pojawił się Moto x4 ( w x-komie niebieski) a na wszystkich tutejszych blogach cisza jak makiem zasiał na ten temat. Żadnych testów, żadnych recenzji…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona