Lenovo K6 Note z dystrybucji operatorskiej Plusa dostaje Androida Nougat - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo K6 Note z dystrybucji operatorskiej Plusa dostaje Androida Nougat

Lenovo K6 Note to całkiem przyzwoity smartfon. Swego czasu brałem go pod uwagę jako przedmiot ewentualnego zakupu. Wybrałem inny model, ale ci, którzy zdecydowali się na K6 Note raczej nie są zawiedzeni. A już na pewno nie są zawiedzeni aktualizacją ich smartfona do Androida 7.0 Nougat.

Lenovo K6 Note startował z Androidem 6.0.1 Marshmallow na pokładzie. Dodatkiem była stosunkowo lekka nakładka systemowa producenta o nazwie Vibe UI. Wprowadzała ona szereg przydatnych usprawnień, których w czystym Androidzie próżno szukać. Czas jednak przesiąść się na wyższą wersję Androida.

Oprócz Nougata, smartfon otrzymuje w pakiecie poprawki zabezpieczeń Androida datowane na 1 sierpnia. Cóż, mogłyby być nieco bardziej świeże, ale darowanemu upgrade’owi… Jest jeszcze domyślnie instalowana aplikacja Duo od Google, przeznaczona do rozmów wideo.

Tabletowo.pl Lenovo K6 Note z dystrybucji operatorskiej Plusa dostaje Androida Nougat Aktualizacje Android Lenovo

Na razie możliwość pobrania aktualizacji otrzymali właściciele Lenovo K6 Note, których telefony pochodzą od Plusa. Smartfony z wolnej sprzedaży najwyraźniej czekają na swoją kolej.

Jeśli zatem macie K6 Note kupionego w salonie lub sklepie internetowym Plusa, przygotujcie się na pobranie pokaźnej paczki z systemem i poprawkami. Lenovo najwyraźniej zebrało wszytskie najważniejsze rzeczy „do kupy”, bo spakowany plik aktualizacyjny waży aż 1736 MB. To sporo danych, więc najbardziej ekonomicznie będzie, gdy aktualizację pobierzemy mając do dyspozycji sieć Wi-Fi.

Zasysacie?

Porównanie: Lenovo K6 Note vs Xiaomi Redmi Note 4

Dzięki Krzysztof za info i screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona