Ważne

T-Mobile oferuje nową usługę: Ubezpieczenie Urządzenia Basic

Na pewno nie każdy, ale bez wątpienia cała masa użytkowników chociaż raz w swoim życiu uszkodziła smartfon. Pół biedy, kiedy można taką usterkę naprawić w ramach gwarancji. Schody zaczynają się natomiast w momencie, w którym trzeba zrobić to na swój rachunek. Niektórzy się na to godzą, inni po prostu kupują nowe urządzenie. Klienci T-Mobile mogą od teraz jednak niewielkim kosztem ubezpieczyć swój sprzęt.

Usługa nosi nazwę Ubezpieczenie Urządzenia Basic i jest dostępna od wczoraj, tj. 30 października. Jej miesięczny koszt, dopisywany do rachunku, wynosi 8,50 złotych. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi, którzy podpiszą z operatorem nową umowę lub zdecydują się na aneks do obecnie trwającej. Warunek jest jeden – musi to być abonament.

Ubezpieczenie Urządzenia Basic obejmuje naprawę przypadkowego uszkodzenia mechanicznego wyświetlacza oraz nieumyślne zalanie smartfona. Pula środków, przeznaczonych na ten cel, wynosi 1000 złotych brutto i jest ważna przez 12 miesięcy – po ich upływie się odnawia, ale niewykorzystane pieniądze nie przechodzą na kolejny okres. Użytkownik może więc skorzystać z usługi wielokrotnie, pod warunkiem, że nie wykorzystał wcześniej całej dostępnej puli środków.

W ramach Ubezpieczenia Urządzenia Basic sprzęt naprawiany jest maksymalnie w ciągu pięciu dni roboczych w autoryzowanych punktach, a całość odbywa się w trybie door-to-door. Klient może też liczyć na smartfon zastępczy. Każdemu udostępniana jest również specjalna aplikacja o nazwie T‑Mobile Doctor, pozwalająca zdiagnozować urządzenie.

Uszkodzenia można zgłaszać na dedykowanej stronie www.ochronatmobile.pl oraz pod numerem telefonu 608778877. Firma AmTrust International Underwriters jest w tym przypadku ubezpieczycielem, natomiast za usuwanie usterek i obsługę klienta odpowiada Digital Care.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ubezpieczenie Urządzenia Basic” dla Klientów T-Mobile (plik PDF)

Polecamy również:

Revolut wzbogaca się o kolejne, przydatne funkcje

Orange zwiększa miesięczną opłatę za ubezpieczenie Orange Smart Care

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

  • Foka

    Ciekawe jak wyjdzie w praniu. Poprzednie ubezpieczenie w T-mobile było genialne, miałem okazję skorzystać. Telefon syna wyglądał jak by grali nim w hokeja. Telefon bez pytań naprawiony. Mój koszt to 50 zł. Po starym została tylko klapka od baterii. Ale była to ich usługa bez pośredników.

  • zezik

    u mnie naprawa ekranu kosztuje okolo 600 zl wiec hoho i jeszce troche zapasu mi zostanie

  • Marek

    Przykre ze ludzi nie stac na glupi telefon. Nie dosc ze musza kupowac na raty to jesze teraz ubezpieczaja.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona