Ważne

Action Launcher pomoże Ci poudawać, że kupiłeś nowego Pixela

Świat Androida jest tak samo popularny, jak różnorodny. Każdy producent mógłby śmiało wskazać cechy wyróżniające swojego systemu oraz funkcje, którymi nie może pochwalić się nikt inny. Jeśli macie więc ochotę na kilka funkcjonalności z tegorocznych Pixeli, to potrzebna będzie swego rodzaju proteza – jedną z nich może być najnowszy Action Launcher.

Action Launcher to jedno z popularniejszych rozwiązań zastępujących preinstalowany ekran domowy smartfona. Aplikacja może pochwalić się całą gamą interesujących funkcji, a wśród nich znajdzie się trochę takich, które zainteresują fanów tegorocznych Pixeli z bardzo prostej przyczyny – starają się je chociaż częściowo imitować.

Sami deweloperzy chwalą się, że Action Launcher łączy w sobie zalety smartfonów made by Google oraz Androida Oreo. W celu uproszczenia przekazu, postanowili całość skondensować do 59-sekundowego wideo, które możecie zobaczyć powyżej.

Pasek wyszukiwarki w doku, który można personalizować? Jest! Kropki powiadomień oraz kolorowe skróty aplikacji? Też są! Nie zabrakło też widżetów pogody, w tym At a Glance, integracji z Google Feed, a nawet ikon adaptacyjnych. Wydaje mi się, że każdy z Was, kto choć trochę interesował się drugą generację Pixeli oraz Androidem ósemką, powinien wiedzieć o czym mówię.

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ sam Action Launcher ma też swoje, niejako unikalne funkcje. Wszystko razem sprawia, że aplikacja może pochwalić się całą gamą zwolenników, a istnieje dosyć spora szansa, że teraz pojawi się ich jeszcze więcej  – choć przyznam szczerze, że sam nadal jestem bardziej przekonany do konkurencyjnego rozwiązania i na moim telefonie od dłuższego czasu “wisi” Nova Launcher.

Wszystkie wspomniane dzisiaj funkcje możecie odnaleźć w wersji 30.2 aplikacji, która w Sklepie Play pojawiła się już kilka dni temu, choć podobno dopiero teraz trafiła do szerokiego grona odbiorców. Jeśli chcecie sprawić, aby Wasz smartfon choć trochę zbliżył się funkcjonalnością do tych, pod którymi podpisuje się sam gigant z Mountain View, to możecie kliknąć w poniższy baner, aby pobrać i przetestować Action Launcher.

źródło: Android Headlines
grafika główna: StockSnap.io, Action Launcher

Komentarze

 • Żytomir Borowski

  Ja od ok. roku korzystam z Buzz Launchera i nie zamierzam zmieniać go na nic innego. Jedyne, czego mi w nim brakuje, to brak wsparcia dla paczek ikon. Z Action przez jakiś czas korzystał mój brat i był zadowolony. Teraz eksperymentuje z różnymi “wyrzutniami” :)

 • nebeski

  Uważam, ze zabrakło informacji o cenie tego launchera, bo żeby mieć wszystkie funkcje, trzeba zapłacić za wersję Plus 19,99 zł.

  • łukasz Jedryszczyk

   Nie wszystko bo ikony adaptacyjne to dodatkowy wydatek

 • pepe444

  I co ja mogę na telefonie zrobić z tym “lonczerem”, czego nie zrobię z każdym innym, np. Nova? Te “lonczery” kompletnie do niczego nie służą, poza uruchamianiem programów. Nawet przełączanie między uruchomionymi aplikacjami, obsługa paska nawigacyjnego czy paska powiadomień to już system, a nie żaden “lonczer”. “Lonczer” to tylko bzdecik, do poukładania ikonek na pulpicie. Ile czasu korzystania z telefonu zajmuje wam patrzenie się w pulpit z “lonczerem”?

  • Janusz Kopyto

   Wery gut inglisz

   • haVoc vulTure

    ekselent

 • Mariusz

  Używam Microsoft Launcher. Synchronizacja z kompem i Windows 10 oraz wszystkimi usługami. Stylistyką też bije na głowę wszystko co widziałem, łącznie z Nova Launcher.

  • haVoc vulTure

   I telemetria pewnie tez.

 • radrakan82

  Znaczy co……. Zje… e mi wyświetlacz?

 • Ja kiedyś używałam Nova launcher na Alcatel One Touch gdyż w tym telefonie był czysty android. Nie podobało mi się to. W Samsungu nakładka touchwiz średnio przypadła mi do gustu, ten sam launcher co w poprzedniku co niestety się wieszało. A teraz Huawei i nakładka EMUI co wygląda rewelacyjnie i można wszystko w nim zmieniać. Nie mam na nim żadnego launchera

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona