Polska na Spotify. 40 playlist z muzyką, których nam brakowało - Tabletowo.pl
Ważne

Polska na Spotify. 40 playlist z muzyką, których nam brakowało

To nie tak, że wcześniej polskiej muzyki na Spotify nie było lub było za mało. Jednak odszukanie ulubionych kawałków wymagało od użytkowników nieco zachodu, uwagi, czasu… Teraz sprawa jest prosta: odpalamy jedną z 40 specjalnie przygotowanych playlist i słuchamy!

Spotify ma od tego ludzi: od tworzenia playlist. Ponad 100 osób kompletuje obecnie utwory, do których mamy dostęp za kilkoma kliknięciami. Aktualnie lokalnych i globalnych playlist jest ponad 4,5 tysiąca, i ich liczba stale rośnie. Aby lepiej reprezentować polskich użytkowników i ich kulturę, od dzisiaj w serwisie Spotify są dostępne polskie playlisty – ponad 40 zestawów muzycznych przygotowanych od podstaw, z myślą o polskich fanach muzyki.

Część z playlist jest w 100% polska i nie znajdziemy tam ani krzty „obcych nut”. Inne z kolei to swoisty miks muzyki powstałej na naszej ziemi z utworami pochodzącymi z innych stron świata. Oto przykładowe zestawienia, które pojawiły się w serwisie:

Oprócz reprezentowania konkretnych gatunków muzycznych, nowe playlisty umilą nam czas w pracy, pozwolą się zrelaksować czy wprawią w radosny nastrój. Ci, którzy chcą wiedzieć co w muzycznej trawie piszczy i lubią zawsze być na czasie, znajdą to czego szukają na playliście Top Hits Polska. Natomiast w każdy piątek na playliście New Music Friday Polska będą dostępne największe, najnowsze hity.

Podobnie jak globalne playlisty, da się je znaleźć z poziomu zakładki Przeglądaj w sekcji Gatunki i nastroje.

Macie już swoje ulubione typy playlist na Spotify? A może wolicie tworzyć własne? Podzielcie się swoimi muzycznymi znaleziskami w komentarzach!

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona