Aż żal nie skorzystać! Menadżer plików ES File Explorer Pro za grosze - Tabletowo.pl
Ważne

Aż żal nie skorzystać! Menadżer plików ES File Explorer Pro za grosze

Menadżer plików to jedna z najważniejszych aplikacji na każdym smartfonie z Androidem. Zazwyczaj (choć nie jest to regułą) takowy program jest preinstalowany na urządzeniu. Chociaż trzeba przyznać, że nie zawsze dobrze się on sprawdza. Łatwo to jednak zmienić. Szczególnie, że w promocji znalazła się dobra alternatywa w postaci ES File Explorer PRO.

ES File Explorer towarzyszy mi już od bardzo dawna. Nieraz myślałem o tym, by zakupić płatną wersję tej aplikacji. Teraz cieszę się, że poczekałem. Dlaczego? Właśnie można bowiem „wyrwać” ten program za 50 groszy w Sklepie Play. Dla porównania, standardowa cena wynosi aż… 13,99 złotych! Promocja trwa do przyszłego poniedziałku włącznie (tj. do 30 października).

Aplikację wyposażono w ogromną liczbę funkcji. Oprócz zwykłego przeglądania plików, znajdujących się na urządzeniu oraz karcie microSD, można zarządzać przeróżnymi chmurami, serwerami FTP i LAN. Do tego można także oglądać pliki na AndroidTV oraz innych urządzeniach poprzez Bluetooth. Mając root na smartfonie, da się wzbogacić program o kolejne możliwości, przede wszystkim o zarządzanie danymi systemowymi.

Na pokładzie znalazło się również wiele narzędzi. Jest tutaj wygodny menadżer pobierania i systemu. Można też przeprowadzić analizę karty SD. Jeśli będzie trzeba, ES File Explorer zostanie odtwarzaczem muzyki. I choć jest to dosyć dziwne, to może być wygodne. Nie zabrakło obsługi gestów, motywów, a także ukrywania plików.

Według mnie, największym minusem programu jest jego wygląd, który przypomina mi czasy Androida Ice Cream Sandwich. Oczywiście, w menadżerze motywów da się design nieco skonfigurować, ale nadal to nie jest to, czego bym oczekiwał. Pamiętajmy jednak, że w przypadku takiej aplikacji wygląd nie jest kwestią priorytetową – jest nią funkcjonalność. A tego ES File Explorer odmówić nie można.

Tabletowo.pl Aż żal nie skorzystać! Menadżer plików ES File Explorer Pro za grosze Android Aplikacje Promocje

Pobierz aplikację z Google Play

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona