Kto powiedział, że telefon z klapką nie może być pancerny? Hammer Bow+ jest dowodem na to, że może - Tabletowo.pl

Kto powiedział, że telefon z klapką nie może być pancerny? Hammer Bow+ jest dowodem na to, że może

Doskonale pamiętam czasy, w których telefony z klapką były na topie. Ja osobiście je uwielbiałem i marzyłem, żeby mieć swoją Motorolę RAZR V3 – niestety nie było mi to dane z uwagi na jej bardzo wysoką cenę. Dziś rynek wygląda jednak zupełnie inaczej, a takie konstrukcje odeszły do lamusa. Mimo to, niektórzy tęsknią za nimi. Hammer wyszedł naprzeciw nostalgii klientów i zaprezentował model Bow+, który nie tylko ma klapkę, ale przy okazji jest bardzo wytrzymały.

Urządzenia typu rugged jeszcze do niedawna były brzydkie jak noc. Aktualnie sytuacja wygląda jednak (na szczęście) zupełnie inaczej – reprezentanci tej kategorii produktowej naprawdę mogą się podobać. Hammer Bow+ również. Telefon wizualnie prezentuje się świetnie, ponieważ przede wszystkim nie wygląda jak wstrętny kloc. Osobiście szczerze gratuluję projektantom.

Oczywiście to, czy Hammer Bow+ się komuś spodoba, czy nie, to kwestia czysto indywidualna – niektórzy nawet nie zwrócą większej uwagi na jego design, ponieważ najważniejsza dla nich będzie specyfikacja, jaką oferuje ten sprzęt. Telefon wyposażono w dwa wyświetlacze: główny, w środku, ma przekątną 2,4 cali, rozdzielczość 240×320 pikseli (167 ppi) i jest kolorowy, natomiast ten na zewnątrz ma 1,44 cala, rozdzielczość 128×128 pikseli (126 ppi) i wyświetla datę, godzinę, zasięg sieci, stan baterii i informację, gdy ktoś dzwoni.

Hammer Bow+ oferuje również 64 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GBaparat o rozdzielczości 2 Mpixradio FM, odtwarzacz MP3, łączność 3G z dostępem do internetu, latarkę, dedykowany przycisk SOS i Dual SIM. Energię do działania dostarcza natomiast akumulator o pojemności 1200 mAh. Telefon można ładować na specjalnej podstawce lub normalnie po kablu.

Hammer Bow+ ma wymiary 111,5×57,2×21 mm i waży 136 gramów. Jego obudowa jest pyło- i wodoszczelna – zostały spełnione wymagania standardu IP68, telefon przetrwa więc zanurzenie na głębokości 1,5 metra na maksymalnie 30 minut. Urządzenie jest także odporne na upadki – producent przeprowadził drop testy z wysokości 1,5 metra i wszystko było w porządku.

Cenę Hammer Bow+ ustalono na 299 złotych. Telefon można kupić za pośrednictwem >oficjalnej strony myPhone< (Hammer to bowiem jego submarka).

Polecamy również:

Hammer Active trafił do sprzedaży. Są fajne gratisy dla tych, którzy zamówią go w ciągu najbliższych dni

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona