Ważne

Podcast: hehTech#28 – Huawei Mate 10

Powered by Tabletowo

iTunesRSS

W dzisiejszym odcinku wystąpi Paweł i Damian. Chłopaki opowiedzą o swoich wrażeniach na temat Huawei Mate 10 Lite, Pro i Porsche Design. Oprócz tego krótko podsumują swoje przemyślenia na temat wszystkich tegorocznych premier. Na sam koniec Paweł opowie o jego “wybuchowej” przygodzie z Xiaomi Mi4C jego siostry ;)

Spis treści:

 • 0:44 – Huawei Mate 10 Lite
 • 10:43 – Mate 10 i Mate 10 Pro
 • 21:21 – „Dex” od Huaweia
 • 23:22 – Mate 10 Porsche Design
 • 37:10 – Mi 4C siostry Pawła

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.Do usłyszenia!

Komentarze

 • Aware

  Bardzo ciekawa rozmowa, szkoda, że krócej tym razem. Fajnie by było w jakimś odcinku posłuchać coś więcej o aparatach w telefonach – np. które telefony w kilku różnych półkach cenowych są wg was warte uwagi pod tym względem?
  Może też jakieś wasze doświadczenia gdzie lepiej kupować smartfona? Nowy z ogólnodostępnych sklepów, ogłoszenia z nowymi z przedłużenia umowy u operatorów, ogłoszenia z używanymi jeszcze na gwarancji, czy nowe z Allegro z podejrzanie niskimi cenami? Jakieś doświadczenia?

  • Paweł

   O, dzięki za propozycje!
   Zobaczymy w #29, co da się zrobić ;)

 • No popatrz, kiedyś się to po prostu nazywało MHL albo Slimport i umożliwiało przesyłanie obrazu z microusb gadżetu na HDMI w telewizorze czy projektorze. Mam taki tablet Asusa i telefon Yotaphone2. Szczególnie w tablecie mi się to przydaje bo nierzadko podłaczam go po kablu do pikoprojektora aby obejrzeć coś na dużym ekranie. I już od dłuższego czasu szukam nowego tabletu z podobnym rozwiązaniem ale szybszymi bebechami, a tu pomimo “wszechmogącego” usb-c posucha.

  Nagle na rynek wchodzi Huawei ze swoim “to-nie-smartfonem” i wymyśla patent na nowo chwaląc się jaka to rewolucja.. Nie żebym narzekał – zawsze lepiej mieć wybór ale to taka kpina trochę. Podejrzewam, że podobnie będzie za kilka lat z minijackiem – kiedy nikt już nie będzie dołączał tego wejścia do telefonów ktoś nagle ktoś sobie o tym przypomni i uderzy w nostalgię.

 • isaakPL

  Oglądałem dzisiaj Mate 10 lite, i o ile ten telefon jest śliczny to dysklastfikuje go brak NFC

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona