Możesz się oszukiwać, że masz lepszy smartfon - launcher Pixela 2 już do pobrania - Tabletowo.pl

Możesz się oszukiwać, że masz lepszy smartfon – launcher Pixela 2 już do pobrania

Pasek wyszukiwania umiejscowiony na samym dole głównego ekranu w Pixelu 2 spodobał się wielu ludziom. Niektórzy są skłonni przetestować, jak takie rozwiązanie sprawdziłoby się na ich smartfonie. Forum XDA Developers umieściło na swojej stronie paczkę z aplikacją, która upodabnia interfejs naszego smartfona do Pixela 2.

Czy pasek wyszukiwania u dołu ekranu jest wygodny czy też nie, to kwestia dyskusji. Ważne jest to, że chętni, którzy chcieliby zobaczyć, jak google’owski launcher będzie działał na ich smartfonie, mogą to zrobić. Wystarczy mieć smartfon z Androidem Lollipop lub nowszym. Wymaganiem nie jest posiadanie zrootowanego smartfona – apkę instaluje się po prostu z pliku.

Pobierając Launcher Pixela 2 trzeba być jednak świadomym, że nie każde urządzenie będzie chciało z nim współpracować. W komentarzach na forum XDA pojawiają się głosy, że nakładka „gryzie się” z niektórymi modelami telefonów, przy czym nie ma chyba w tym żadnej reguły: po prostu zadziała, albo będzie się „wykrzaczać”.

Co więcej, chcąc korzystać z Google Now należy wziąć pod uwagę to, że po instalacji Pixel Launchera poprawnie zadziała on tylko na Nexusach lub zeszłorocznych Pixelach. W innych urządzeniach nakładka „uziemia” tę funkcję.

Jeśli niestraszne Ci perturbacje programowe, a bardzo chciałbyś wypróbować launcher z Google Pixela 2 na swoim smartfonie, możesz pobrać go stąd.

Zobaczcie też nasze pierwsze wrażenia po konferencji Google!

źródło: XDA Developers dzięki Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona