Xiaomi Mi 6 wkrótce pojawi się w sklepach w nowej wersji - Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 6 wkrótce pojawi się w sklepach w nowej wersji

Kiedy zadebiutował Mi 6? Ano w kwietniu, czyli pół roku temu. Wydawałoby się więc, że producent powinien powoli przestać skupiać na nim swoją uwagę i zająć się pracami nad bezpośrednim następcą, tj. Mi 7. Tymczasem okazuje się, że wkrótce na sklepowe półki trafi nowa wersja tegorocznego flagowca marki.

Na początku przypomnijmy, że Mi 6 oferowany jest w trzech konfiguracjach: z 6 GB RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej ze szklanymi pleckami oraz z 6 GB RAM i 128 GB przestrzeni na pliki użytkownika w ceramicznej obudowie. Kosztują one odpowiednio: 2499, 2899 i 2999 juanów (równowartość odpowiednio: około 1410, 1630 i 1690 złotych).

Teraz jednak okazuje się, że wkrótce dołączy do nich kolejna, która zostanie wyposażona w 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (nadal bez możliwości rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Chińska agencja certyfikująca TENAA uzupełniła bowiem informacje na stronie, poświęconej temu modelowi i właśnie dzięki temu wiemy, że producent przygotował również czwartą wersję swojego tegorocznego flagowca.

Tabletowo.pl Xiaomi Mi 6 wkrótce pojawi się w sklepach w nowej wersji Android Smartfony Xiaomi

fot. TENAA

Na razie nie wiadomo, kiedy Mi 6 w nowej konfiguracji trafi na półki sklepowe i ile będzie kosztował, ale patrząc na różnice w cenach pomiędzy już dostępnymi wersjami można się spodziewać ceny na poziomie 2299 juanów (~1300 złotych). Od razu muszę jednak dodać, że raczej są nikłe szanse na to, że smartfon pojawi się również w Polsce. TENAA podaje bowiem, że akurat ten model (o oznaczeniu kodowym MCT1) powstał specjalnie z myślą o klientach operatora China Mobile.

Przy okazji warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Xiaomi wprowadza na rynek nowe, uboższe warianty już zaprezentowanych smartfonów. Ostatnio na przykład do sklepów trafił Mi Max 2 z 32 GB pamięci wewnętrznej, podczas gdy w momencie oficjalnej premiery producent zapowiedział jedynie wersję z 64 GB i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika.

Źródło: TENAA

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona