Promocja: kup starter Orange w jednym z tych miejsc, a dostaniesz w prezencie 50 GB internetu

Czym z perspektywy operatora najłatwiej zachęcić klienta do zakupu właśnie jego startera? Oczywiście jakimś super bonusem. Orange właśnie taki przygotowało – do każdego dorzuca w prezencie pakiet aż 50 GB internetu. Jest tylko jeden haczyk.

Zasady promocji są banalnie proste: aby otrzymać bonus, trzeba kupić starter Orange Yes lub Orange Free na kartę w Żabce, Freshmarket, kiosku RUCH-u lub ewentualnie – to już oferta stricte lokalna – KDSH Rypin, PSS Olsztyn, Codet albo SL Optymi. To pierwszy krok. Drugim jest rejestracja numeru, ponieważ bez tego nie będzie on działał.

Wypada też pamiętać, aby podczas kupowania startera wziąć od sprzedawcy unikalny kod, ponieważ żeby dostać pakiet 50 GB internetu, trzeba go wysłać na dedykowany numer telefonu, który także dostaniecie od kasjera. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin od momentu wysłania SMS-a i będzie ważny przez 14 dni. Niewykorzystany transfer przepada.

Promocja ważna jest w przypadku sklepów Żabka i Freshmarket do końca października, natomiast w kioskach RUCH-u do końca listopada.

Regulamin promocji „Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Orange w punktach sieci Ruch”

Polecamy również:

Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy

Źródło: Orange, @RzecznikOrange

Komentarze

 • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

  No dobra. A gdzie ten haczyk?

  • Że trzeba kupić starter konkretnie w tych punktach ;)

   • Hahacz

    Raczej, że po 2 tygodniach wszystko bezpowrotnie przepada.

  • Seth

   No że to Orange, czyli firma awaria.

  • Haczykiem jest zawsze przyzwyczajenie klientów do używania więcej pakietu w telefonie aż ten w końcu bez promocji nie będzie mógł wytrzymać, że 2GB kończą mu się 10-tego dnia miesiąca i poleci dokupić pakiet/weźmie abo z większym pakietem.

 • Zbyszek

  50GB na dwa tygodnie. Orange ma chyba konsumentów za jakiś idiotów. Jak przeciętny użytkownik ma to wykorzystać? 50 GB na 5 – 10 miesięcy (ewentualnie 3 miesiące) to by była promocja, a tak to jest tylko kpina z klientów, którzy może się nabiorą, niedoczytają itp.
  Niczym ta promocja nie różni się od 5GB na dwa tygodnie, tylko wówczas nikt by nawet na to nie spojrzał.

  A no i bym zapomniał trzeba by z tych dwóch tygodni odjąć 1, a bezpieczniej 2 dni bo awarie w orange to już jak serie z kałasznikowa idą jedna po drugiej.
  Niech Orange popracuje lepiej nad stabilnością i szybkością swojej sieci, a nie rzuca nam promocje, które jak im się dokładnie przyjrzeć są strasznie gówniane przez te ograniczenia czasowe.

  • Kuba Ambroziak

   50 GB w dwa tygodnie? Żaden problem. Oczywiście jeśli używa się go jako internetu mobilnego dla kilku urządzeń w domu :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona