W Polsce ich nie było, ale i tak warto wiedzieć: pierwsze Pixele doczekały się obniżki cen - Tabletowo.pl
Ważne

W Polsce ich nie było, ale i tak warto wiedzieć: pierwsze Pixele doczekały się obniżki cen

Emocje po dzisiejszej konferencji Google chyba już opadły. W serwisach społecznościowych trwa dyskusja na temat tego, czy wydarzenie to było interesujące czy wprost przeciwnie, dzięki czemu jeszcze długo będzie szumnie wokół zaprezentowanych dziś nowości. A skoro na rynku zadebiutowała nowa generacja Pixeli, poprzednie musiały doczekać się przeceny. I faktycznie, każdy wariant Pixela i Pixela XL został przeceniony.

Tak jak możecie przeczytać w tytule, nie sądzę, byście jakoś strasznie entuzjastycznie podeszli do tej informacji, bo Pixel/Pixel XL nie jest dostępny w naszym kraju, przez co nie jest to wcale dla nas istotna informacja (niestety, w przypadku następcy sytuacja nie ulegnie zmianie, choć – nie ukrywam – bardzo na to liczyłam). Ale pierwsza generacja Pixela wciąż jest na tyle ciekawym sprzętem, że jeśli ktoś chciałby go sobie sprowadzić, to fajnie, żeby wiedział, że może to zrobić taniej niż do tej pory.

Przecenie uległy wszystkie dostępne wersje pojemnościowe, jak i kolorystyczne obu modeli (przy czym mniejszy model został wyprzedany w wariancie czarnym i niebieskim). Aktualne ceny są o 100 dolarów niższe niż dotychczasowe i przedstawiają się następująco:

  • Pixel 32 GB: 549 dolarów,
  • Pixel 128 GB: 649 dolarów,
  • Pixel XL 32 GB: 669 dolarów,
  • Pixel XL 128 GB: 769 dolarów.

Z tego, co widzę, u naszych zachodnich sąsiadów, tj. w Niemczech, ceny cały czas widnieją stare – kwestią czasu powinna być jednak i tutaj obniżka. Aktualnie w Google Store znaleźć można niniejsze kwoty:

  • Pixel 32 GB: 759 euro,
  • Pixel 128 GB: 869 euro,
  • Pixel XL 32 GB: 899 euro,
  • Pixel XL 128 GB: 1009 euro.

Gdybyście zatem wybierali się na wycieczkę do Stanów czy mieli tam znajomych/rodzinę, może akurat ta informacja o obniżce cen Was zainteresuje.  A gdybyście się chcieli zapoznać z naszą recenzją Pixela pierwszej generacji, znajdziecie ją poniżej:

Recenzja Google Pixel – smartfona o wielu twarzach

źródło: androidcentral

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona