Dotąd płatne aplikacje na Androida w promocji, albo całkiem za darmo! Zobacz, czy coś Ci się przyda

Kto nie lubi promocji? Chyba nie ma takiej osoby na świecie, która nigdy by nie skorzystała z jakiejś obniżki. Dzisiaj chwilę pogadamy o promocjach, ale w świecie Androida.

Retusz za grosze

Aktualną aplikacją tygodnia jest FaceTune. Program służy do łatwego i szybkiego retuszowania zdjęć, na których znajduje się twarz człowieka. Zdania na temat jego skuteczności są podzielone i jak zapewne większość z Was się domyśla, efekty są gorsze od tych, które można uzyskać za pomocą profesjonalnego oprogramowania komputerowego,. Czasami jednak nie potrzebujemy zaawansowanych edytorów, a prostego narzędzia – a wtedy możliwości FaceTune powinny być wystarczające.

Regularna cena aplikacji wynosi 15,99 złotych, jednak w tym momencie możecie ją mieć za jedyne 50 groszy, co jest dosyć przekonujące. Promocja trwa do poniedziałku (tj. 2 października) włącznie.

Tiles i Clipboard Manager Pro

Teraz chciałbym zwrócić Waszą uwagę na aplikacje, które były płatne, ale w tym momencie są dostępne za darmo.

Pierwsza z nich jest Tiles. Do czego ona służy? Jeśli macie smartfon z systemem Android Nougat lub nowszym to zapewne chętnie korzystacie z szybkich skrótów dostępnych w rozwijanym pasku powiadomień. A gdyby tych skrótów było więcej? I tutaj z pomocą przychodzi aplikacja Tiles, dzięki której możemy stworzyć swoje, unikatowe przyciski. Nowo powstałe skróty z łatowścią można dodać do paska powiadomień, a nawet ustawić w dogodnym dla nas miejscu (np. obok włącznika Wi-Fi).

Regularna cena Tiles wynosi 5,09 złotych, ale jeszcze przez następne dwa dni można ten program zainstalować kompletnie za darmo.

Clipboard Manager Pro to wersja premium aplikacji ClipBoard Manager. W dobie popularności bardziej rozwiniętych programów do notatek, takich jak Evernote, brakuje nam podstawowych aplikacji notatkowych. Wydaję mi się, że Clipboard Manager Pro jest rozwiązaniem tego problemu.

Apka pozwala na wygodne tworzenie podstawowych notatek, które następnie można podzielić ze względu na kategorię. I to w sumie koniec opisu możliwości ClipBoard Manager Pro. A, nie wspomniałem o najważniejszym – program pozwala na zapisywanie danych w chmurze, dzięki czemu nawet przy zmianie smartfona na nowy nie stracimy naszych, cennych informacji.

Aplikacja normalnie kosztuje 8,69 złotych, jednak przez następne 6 dni można ją zainstalować zupełnie za darmo.

Paczki ikon

Ostatnio w Sklepie Play pojawiło się dużo nowych paczek ikon, a niektóre z nich już można wyrwać za darmo. A więc jakie propozycje aktualnie są bezpłatne?

Aby zainstalować daną paczkę ikon wystarczy kliknąć w jej nazwę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Komentarze

 • Serim

  Wszystko oprócz TILES zainstalowane podziękował

 • Mariusz S.

  Wystarczy zainstalować AppSales z GP i będziemy na bieżąco z promocjami. A na paczki ikon to można powiedzieć – jest zatrzęsienie non-stop, nie ma się czym podniecać ;) Można też odwiedzać Android Police gdzie przy okazji poczytania o nowinkach nie ominiemy promocji – często o nich informują.

  • Pod koniec tekstu masz odnośnik do recenzji AppSales. Nie wszyscy jednak korzystają z tej aplikacji, a tym bardziej regularnie. Ja natomiast sprawdzam promocje codziennie i wybieram te najciekawsze, a następnie się nimi dzielę z Wami :)

   • Mariusz S.

    Ano nie doczytał ja. Ogólnie to dobrze, że się dzielisz. W końcu nie wszyscy wszystko wiedzą :)

 • Dodałbym jeszcze te dwie aplikacje liczące do instalacji LPG w autach:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gansa.apka.apka
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gansa.stacjagraficzna.lpgcalc

  Nie dla każdego, ale może kogoś zainteresuje ;)

 • Dziki Dzik

  Czy 5 zł to jest tak dużo, żeby robić z siebie dziada i kupować na promocjach w Google Play?

  • Myślę że większości aplikacji z takich promocji człowiek by normalnie nie kupił, stąd takie “dziadowanie”. :-)

  • Marcin Wieczorek

   Serio myślisz że robisz z siebie dziada kupujac po obniżce? Nie sądzę, za takiego piątaka możesz sobie palnąć litr soku lub kupić cokolwiek innego. ..

 • Gość

  Ostatnio rozglądałem się za “clipperami” i proszę. ;) Dzięki.

 • TB

  Clipboard Manager Pro dalej za 8,69

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona