Ważne

Orange wprowadza zmiany w ofercie Orange One – użytkownicy będą dostawać gigabajty za doładowania

Chociaż Orange One to oferta archiwalna, to Orange nie zapomina o klientach, którzy z niej korzystają. Ba, nawet bardzo o nich właśnie zadbało, ponieważ od teraz za każde doładowanie konta użytkownicy będą w prezencie otrzymywać gigabajty internetu.

Już na wstępie nieco ostudzę jednak Wasz potencjalny entuzjazm i powtórzę, że Orange One to oferta archiwalna i z uwagi na ten fakt nie można na nią przejść, ani jej aktywować. Dlatego informacja ta dotyczy wyłącznie już korzystających z niej klientów, którzy mimo wszystko nadal nie zdecydowali się jej zmienić na inną. A teraz do rzeczy.

Jak już wspomniałem, Orange będzie dawać użytkownikom oferty Orange One gigabajty internetu po każdym doładowaniu. Ich ilość naturalnie ma zależeć od kwoty, jaką uzupełniono konto. I tak, za 5 złotych klient dostanie 2,5 GB, za 10 złotych 5 GB, za 30 złotych 15 GB, za 50 złotych 25 GB, za 100 złotych 50 GB, a za 200 złotych 100 GB. Ważność pakietu także jest różna i wynosi – odpowiednio – 2, 5, 30 50, 100 lub 200 dni.

fot. Orange

Użytkownicy oferty Orange One nie muszą nic robić, aby zacząć otrzymywać darmowe gigabajty – po prostu wystarczy, że doładują swoje konto. Zasady są więc bardzo podobne, jak w przypadku Orange Free na Kartę, aczkolwiek trzeba pamiętać, że tutaj promocja jest ograniczona czasowo i potrwa tylko do 31 grudnia 2017 roku włącznie. Z bonusu można korzystać wyłącznie na terenie Polski.

Źródło: Orange

Komentarze

  • Paweł

    Google pokazuje mi wasza stronę jako niebezpieczna i niezalecaną :(

  • Niech Orange wpierw zadba o klientów abonamentowych, którzy są na dłużej z nimi związani, bo dzieje się tak, że szkoda gadać… A nawet jakby mi nie było szkoda to się nie da, bo już drugi raz z rzędu „wyłączają” mi telefon przed terminem wystawienia faktury… wtf?!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona