Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy - Tabletowo.pl
Ważne

Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy

Każdemu z nas zdarzy się polecić rzecz/usługę, z której aktualnie korzysta, ponieważ jest z niej zadowolony. A już szczególnie w sytuacji, kiedy zostanie za to dodatkowo wynagrodzony. Nowa oferta Orange działa właśnie w ten sposób, ponieważ za przejście nowego użytkownika do Orange na kartę bonus dostanie zarówno osoba polecana, jak i polecająca.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Niewiele. Wystarczy najpierw przedstawić danej osobie zalety oferty Orange na kartę, a kiedy ta się już zgodzi zmigrować od swojego obecnego operatora, wysłać jej numer na numer 801256. Od tego momentu użytkownik ma 30 dni kalendarzowych, aby przejść do Pomarańczowego.

Tabletowo.pl Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy GSM Promocje

fot. Orange

Kiedy polecana osoba przeniesie swój numer do Orange na kartę, automatycznie otrzyma w prezencie-podziękowaniu pakiet 100 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Bonus ważny jest przez trzy miesiące. Oczywiście polecający także może odebrać taki sam zestaw, ale musi w tym celu wypełnić instrukcję, którą dostanie SMS-em.

Promocja, o której mowa powyżej, jest ważna do 14 listopada włącznie. Przy okazji zapoznajcie się jednak również z podlinkowaną poniżej ofertą Play, ponieważ Fioletowy także mocno kusi klientów konkurencji do przenoszenia numerów do oferty Play na Kartę.

Regulamin promocji „Zaproś znajomego”

Polecamy również:

Przeniesienie numeru do oferty Play na Kartę jeszcze nigdy nie było tak opłacalne jak teraz

Źródło: Blog Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona