Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy

Każdemu z nas zdarzy się polecić rzecz/usługę, z której aktualnie korzysta, ponieważ jest z niej zadowolony. A już szczególnie w sytuacji, kiedy zostanie za to dodatkowo wynagrodzony. Nowa oferta Orange działa właśnie w ten sposób, ponieważ za przejście nowego użytkownika do Orange na kartę bonus dostanie zarówno osoba polecana, jak i polecająca.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Niewiele. Wystarczy najpierw przedstawić danej osobie zalety oferty Orange na kartę, a kiedy ta się już zgodzi zmigrować od swojego obecnego operatora, wysłać jej numer na numer 801256. Od tego momentu użytkownik ma 30 dni kalendarzowych, aby przejść do Pomarańczowego.

fot. Orange

Kiedy polecana osoba przeniesie swój numer do Orange na kartę, automatycznie otrzyma w prezencie-podziękowaniu pakiet 100 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Bonus ważny jest przez trzy miesiące. Oczywiście polecający także może odebrać taki sam zestaw, ale musi w tym celu wypełnić instrukcję, którą dostanie SMS-em.

Promocja, o której mowa powyżej, jest ważna do 14 listopada włącznie. Przy okazji zapoznajcie się jednak również z podlinkowaną poniżej ofertą Play, ponieważ Fioletowy także mocno kusi klientów konkurencji do przenoszenia numerów do oferty Play na Kartę.

Regulamin promocji „Zaproś znajomego”

Polecamy również:

Przeniesienie numeru do oferty Play na Kartę jeszcze nigdy nie było tak opłacalne jak teraz

Źródło: Blog Orange

Komentarze

 • Piotr Zet

  Ale promocja. T-Mobile ma to samo od dawna tylko mniej neta i nikogo nie trzeba prosić żeby przeniósł numer

 • Rincewind

  A co jeśli przekonam samego siebie? Też dostanę bonus? W końcu znam siebie więc jestem ze sobą znajomym. Nawet czasem gadam ze sobą.

  • Rincewind

   Dokładnie. Chociaż rzadko to robię, bo mam paskudny charakter.

   • Rincewind

    Sam masz paskudny charakter!

    • Rincewind

     O tym mówię durniu…

 • Obserwator

  Regulamin wyszarpiecie ?

 • Rob

  Ktoś ostatnio włączał „rok ważności konta” i może potwierdzić, że bonusy GB za doładowania OFnK już nie trzymają ważności tego RWK i są tylko na tyle, ile rozmowy wychodzące za dane doładowanie?
  Sam aktywowałem RWK przed tą informacją i bonusy GB RWK trzyma, wiec sam na razie nie sprawdzam, aby przypadkiem też nie strzelić sobie w kolano. ;)
  Ciekaw jestem, czy się czasem nie wycofali z tego pomysłu zabrania super udogodnienia usługi na kartę.
  Mało mnie interesują takie promocje gdy z usługi znika coś, co było bardzo ważnym atutem OFnK.

 • Talvitch

  Niestety potwierdzam. Użyłem usługi konto ważne rok i mogę rozmawiać ponad 300 dni, ale pakiet GB które mi się zebrały ma ważność tylko na 41 dni. Kiepsko bo korzystam z tego od dawna i mam 100 GB do zużycia…

  • Rob

   W takim razie dobrze, że się wstrzymałem z przedłużeniem RWK, bo już bym miał pewnie inną kartę. ;)
   Tak do końca stycznia nie muszę kombinować z szukaniem lepszej oferty.
   Ciekawe ilu w sumie użytkowników “na kartę” z tego powodu pożegna orange. Dowiedzą się jak się wszystkim pokończą wcześniej uruchomione RWK, ale na pewno się nie pochwalą jaki skutek ta “akcja” przyniosła.
   Dzięki za info.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona