Ważne

Co OnePlus szykuje na paryską konferencję 19 września? Może OnePlusa 5T?

Dawno żaden smartfon nie wzbudził tyle kontrowersji, co OnePlus 5. Jest bardzo wydajny, ale nie bije innych flagowców jakością zdjęć. Jest rozsądniej wyceniony niż smartfony konkurencji, ale jednocześnie niczym wyjątkowym się nie wyróżnia. Czyżby OnePlus przygotował już jego następcę?

To bardzo mało prawdopodobny scenariusz. Co prawda OnePlus 5 miał na początku sporo problemów i zderzył się z rozbuchanymi oczekiwaniami fanów spodziewających się smartfonu idealnego, to nie wydaje mi się, żeby firma tak szybko chciała wprowadzić na rynek jego następcę.

OnePlus powoli wystrzeliwuje się z pomysłów, które raz po raz mają nam przypominać o firmie i jej najważniejszym produkcie. Były już nowe wersje kolorystyczne, w różnych wersjach pamięci, promocje i kampanie reklamowe. Niedawna premiera Galaxy Note 8 na pewno odbiła się na sprzedaży OP5. Tak samo będzie z zaplanowaną na dzisiaj konferencją Apple.

Premiera OnePlusa 5T w przyszłym tygodniu byłaby na pewno sporym zaskoczeniem. Jednocześnie byłby to jednak chyba zbyt szybki kroki – zwłaszcza, że od zaprezentowania obecnego flagowca firmy minęły niecałe trzy miesiące. Stawiałbym raczej na jakąś limitowaną wersję obudowy, z finezyjnymi kolorkami. Skąd taki pomysł?

OnePlus rozsyła zaproszenia na event, który ma odbyć się 19 września w Paryżu. Jest organizowany we współpracy z francuskim projektantem – Jean-Charlesem de Castelbajac. Pod grafiką znajduje się napis: “Kiedy styl łączy się z maszyną, pewnej wrześniowej nocy w Paryżu…”. Całkiem możliwe więc, że za tydzień OnePlus 5 przybierze jakieś nowe, stylowe szaty.

źródło: gizchina.com.pl

Komentarze

 • MK

  Taka ciekawa rzecz, że na stronie Oneplus wersja czarna 128 nie dość że się wyprzedała, to zdjęli ją ze strony :) Przypadek? Może..

  • Mojzesz

   Zastanawiam się nad wymianą telefonu. OP5 jest naprawdę wydajnością skokiem ale aparat trochę boli. Niech naprawią ekran a nie do góry nogami. Jestem w stanie wybaczyć brak IP67/8 ale FullHD, top specyfikacja i dobry aparat musi być. Oczywiście OP5T jak będzie mieć nadal wejście jack to chętnie wezmę nawet dwie palety. Aparat jest spoko ale chciałbym jednak przysłony takie jak w V30 np ;p.

   • Linkyop

    Galaxy S7 Edge?

    • Herman92

     Jeśli ktoś jest zainteresowany OP, to raczej nie będzie patrzył na Samsunga.

    • Mojzesz

     Nie, dzięki. Nie chcę mydelniczki, która działa beznadziejnie. Wersję ze snapem mógłbym znieść ale nie potrzebuję super ultra mega bardzo rozdzielczości. Podobno można sobie ustawić w samsungu i za to mają u mnie plus ale mydelniczka nie dla mnie.

 • VMortens

  Pewnie jakiś nowy “fantastycznie” wyglądający kolor obudowy …

 • stark2991

  Może to ten tęczowy z grafik? ;)

 • Szostek

  Obstawiam jedną z dwóch rzeczy – dedykowane etui lub jakieś zupełnie nowe urządzenie (słuchawki?).

 • Ris

  Wszystko tylko nie cudowny nowy aparat…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona