Promocja: Dwa warianty Microsoft Surface Pro 4 można kupić taniej niż kiedykolwiek

Promocja: Dwa warianty Microsoft Surface Pro 4 można kupić taniej niż kiedykolwiek

Wiele osób mówi, że seria Surface Pro od Microsoftu to najlepszy i najbardziej uniwersalny sprzęt z Windowsem, jaki można sobie wymarzyć. Oczywiście to trochę za dużo powiedziane, szczególnie jeśli komputer miałby być dedykowany graczom, ale trzeba przyznać, że nawet zeszłoroczny Microsoft Surface Pro 4 to wciąż całkiem dobry kawałek sprzętu – a teraz można go wyrwać w niezłej cenie.

Na początku pragnę podkreślić pewną rzecz – na rynku dostępna jest już piąta generacja urządzeń linii Surface Pro, która została określona jako – po prostu – Surface Pro, a jej premiera miała miejsce w maju tego roku. Opisywana dzisiaj oferta tyczy się generacji czwartej, a więc ubiegłorocznej – warto jednak zaznaczyć, że to wciąż całkiem dobry sprzęt i być może warto zastanowić się nad jego kupnem.

Jeżeli śledzicie nas uważnie to wiecie, że nieco ponad dwa miesiące temu pojawił się wpis informujący o promocji na Surface Pro 4. Nie minęło wiele czasu, aby wymagał on aktualizacji – ceny urządzeń z tej serii spadły jeszcze bardziej. Zwróćcie jednak uwagę na to, że ceny z lipca wciąż obowiązują – oczywiście oprócz tych, które od dzisiaj są jeszcze niższe.

Korzystnej przeceny doczekały się dwa urządzenia z tej serii. Domyślacie się zapewne, że te najtańsze, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, prawda?

W ramach promocji Surface Pro 4 z procesorem Intel Core m3 można kupić już od 2999 zł. To najniższa cena w historii urządzenia Surface na polskim rynku. Za model Surface Pro 4 z procesorem Intel Core m3, klawiaturą TypeCover oraz piórem Surface Pen zapłacimy tylko o 300 zł więcej – czyli 3299 zł, co również jest najmniejszą kwotą w historii. Promocja objęła również wyższe konfiguracje. Surface Pro 4 z procesorem Intel Core i5 i z klawiaturą TypeCover został przeceniony na 3999 zł.

Wszystkie  promocyjne ceny obowiązują we wszystkich sklepach partnerskich Microsoftu (a z moich obserwacji wynika również, że na stronie producenta), a są to:

  • x-kom
  • RTV EURO AGD
  • Media Markt
  • Saturn
  • Komputronik

To co, macie chrapkę na zeszłoroczną powierzchnie? Jeśli tak, to miejcie na uwadze fakt, że opisywana promocja trwa tylko do 1 października.

Czy warto kupić Microsoft Surface Pro 4?

Recenzja Surface Pro 4 – tabletu, który ma zastąpić Twój laptop

źródło: informacja prasowa Microsoft

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona