Ważne

Promocja: Farming Simulator za grosze i kilkanaście paczek ikon oraz biblioteka tapet do zgarnięcia za darmo

Jeżeli jesteś fanem farmy, to dobrze się składa, ponieważ właśnie w promocji w Google Play dostępny jest Farming Simulator 16, czyli… symulator farmy. Jeżeli jednak niekoniecznie masz ochotę jeździć ciągnikiem na swoim smartfonie, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby nieco odświeżyć sobie widok ekranu głównego dzięki zmianie ikon oraz tapety, prawda? Szczególnie, że nie trzeba będzie nic płacić, ponieważ wszystkie siedemnaście paczek ikon oraz biblioteka tapet są dostępne za darmo.

Paczki ikon

Tym razem w promocji znalazło się kilkanaście paczek ikon, a są to:

Wszystkie są naprawdę piękne, jednak to Wy zadecydujcie, które są najładniejsze :). Dla mnie dzisiejszym faworytem wśród paczek jest zdecydowanie MIUI 9 – Icon Pack, która dostarcza nam chociaż niewielką część najnowszej odsłony nakładki od Xiaomi.

Farming Simulator 16

Jesteś fanem rolnictwa? To nieźle trafiłeś, bowiem właśnie teraz w promocji jest Farming Simulator 16, czyli jedna z części najbardziej popularnej serii gier dostępnej na przeróżne platformy, której głównym tematem jest agrokultura i praca na roli. Dzięki tej wersji będziesz mógł prowadzić własną farmę oraz zasiąść za sterami przeróżnych maszyn rolniczych, takich jak ciągnik lub kombajn, na swoim smartfonie z Androidem. Aktualnie tytuł ten kosztuje zaledwie 50 groszy i będzie w promocji do poniedziałku (tj. 11 września) włącznie. Spotkałem się z opiniami, że ta gra jest lepsza niż Need For Speed, tak że wydaje mi się, że warto się nią zainteresować.

Tapety

Jak mówimy o paczkach ikon, to nie sposób zapomnieć o tapetach, czyli o kolejnym z najważniejszych elementów pulpitu głównego. Oczywiście, sporo osób będzie szukać grafik w wyszukiwarce Google, jednak ja preferuję aplikacje, w których to znajdziemy „poprzebierane” i pokategoryzowane tapety na smartfona. Tym razem warto się zainteresować programem HD Wallpapers – Full HD (Pro). Zwracam na niego uwagę ze względu na kilka ważnych cech – przede wszystkim styl aplikacji został utrzymany w myśl Material Design, co aktualnie jest bardzo ważne, a także została przetłumaczona na język polski – no, w większości. Znajdziemy tam setki ładnych tapet w bardzo dużych rozdzielczościach, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Program ten można teraz zainstalować na swoim urządzeniu za darmo – promocja obowiązuje jeszcze przez 7 dni.

grafika główna: Google Play (Farming Simulator 16)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona