Ważne

Lekki i szybki klient Facebooka – Fella – dostępny za darmo w Google Play

Ostatnio przesiadłem się na Facebook Lite, który powinien być szybki i oszczędny – niestety, okazało się, że pobierał zbyt dużo energii, przez co smartfon musiałem ładować już w połowie dnia. Z tego powodu stale poszukuję energooszczędnego klienta, który sprosta moim oczekiwaniom, a akurat dziś w promocji jest Fella, czyli bardzo ciekawy klient tego portalu.

Fella for Facebook (beta), bo o tym programie mowa, to szybki klient Facebooka, który właśnie jest w promocji i można go teraz wyrwać za darmo (cena standardowa wynosi 4,39 złotych). Obniżka potrwa jeszcze 4 dni, tak że jeszcze macie trochę czasu na zakup.

A więc jak wygląda Fella? Jest to wrapper Facebooka, który jest zauważalnie szybszy od innych programów tego typu – ale to nie koniec jego zalet. Aplikacja obsługuje motywy i jest wypełniona przeróżnymi modyfikacjami. Ba! Nawet sami możemy ustawić dominującą barwę. A jeżeli chodzi o ciekawostki, to wśród dostępnych dla użytkowników czcionek znalazłem tę z Ubuntu ;).

Niestety, program nie jest pozbawiony wad, co sugeruje już człon beta w nazwie. Po pierwsze, aplikacja nie jest zbyt dobrze przetłumaczona i zdarzają się tam przeróżne smaczki, takie jak na przykład “niepełnosprawne” zamiast “wyłączone”. Po drugie, w chwili obecnej nie wszystkie funkcje są dostępne lub działają poprawnie. Póki co, Fella for Facebook przechodzi burzliwy okres “wieku dziecięcego” i można jej to wybaczyć, pod warunkiem, że kiedyś z tego wyjdzie.

Mimo wszystko myślę, że warto temu programowi dać szansę, ponieważ sprawia wrażenie solidnego, a przy tym jest dostępny za darmo. Aplikację znajdziecie na swoich smartfonach w Sklepie Play lub po prostu możecie kliknąć w znajdująca się poniżej grafikę.

Zobacz również:

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Komentarze

 • Ziemniaczek

  Sprawdzę sam u siebie, zobaczę czy będzie warto z tego korzystać. :)

 • Marek Grys

  ja juz pare testowałem na razie od 1,5 miesiaca jestem z Simple PRO, polecam tez załapałem się na promocję za 0 zł

  • Ketesch

   Simple PRO działa super, też załapałem się na promocję :)

  • Też testowałem kilka programów tego typu (min Maki PRO i Metal, Swipe Pro) i najlepiej działa właśnie Simple PRO. Do tego jest najmniej problemów z nim i nie aktualizują go codziennie.

 • Pwpw

  Ta lekki, kiedys tez dawali go za free i mulil sie na moim honorze 8 gdzie nigdy w zyciu zadna apka czy system mi sie nawet nie zacial…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona