Ważne

Klienci Orange, dziękujcie reprezentacji Polski za 3 gole w meczu z Kazachstanem, bo dostaniecie za to prezent

Reprezentacja Polski nieszczególnie popisała się w ostatnim meczu z Danią, ale na szczęście z Kazachami poradziła sobie już o niebo lepiej. I właśnie z tej okazji Orange rozdaje swoim klientom po odpowiednio dużym pakiecie internetu.

Orange od dawna po każdym meczu naszej reprezentacji, nawet przegranym, rozdaje darmowe gigabajty. Najczęściej zależą one od ostatecznego wyniku i liczby bramek i tak też jest w tym przypadku. Jako że Polacy ograli Kazachów 3:0, klienci pomarańczowego operatora otrzymają w prezencie po pakiecie 3 GB internetu.

fot. Orange

Co bardzo istotne, pakiet 3 GB internetu może dostać każdy klient, bez względu na to, czy ma umowę na abonament lub Mix, czy korzysta z ofert “na kartę”, w tym również z Zetafona lub Minutofona. Warunek jest tylko jeden: musi uruchomić go samodzielnie. Aby to zrobić, wystarczy wysłać SMS o treści BRAWOPOLACY na numer 277. Koszt to 20 groszy w przypadku użytkowników pre-paidów, natomiast u abonamentowców zgodnie z cennikiem.

Darmowy pakiet 3 GB można aktywować do 7 września do godziny 23:59. Po wysłaniu SMS-a zostanie on włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin – o uruchomieniu go klient zostanie powiadomiony osobną wiadomością. Bonus ważny jest przez pięć dni i jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed pozostałymi pakietami, jakie posiada w danym momencie użytkownik. Niewykorzystany transfer przepada.

Regulamin promocji „Pakiet Kibica”

Źródło: Blog Orange

Komentarze

 • maxiges

  Ciekawe. Nie wiem z czego się maja cieszyć klienci Orange skoro za przegraną też wpadają GB :)

  • Ale wtedy był tylko 1 GB, a tu są aż 3 GB ;)

   • Daniel

    Jak ktoś ma 50GB co miesiąc w Orange to raczej mu to nie robi różnicy :D

    • endex

     ja mam 250gb na karte za 50zl/mies w play :) i co mnie tam 3gb czy nawet 10gb :P

 • CezaR

  Wg Mnie powinni dać 4!!! de facto padły 4 Gole!!!! :/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona