Ważne

Podcast: hehTech#21 – Samsung Galaxy Note 8

Powered by Tabletowo

iTunesRSS

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tematem głównym dzisiejszego odcinka będzie zaprezentowany ostatnio Samsung Galaxy Note 8. Opowiemy sobie co nam się podoba i powymieniamy przemyślenia na temat nowego flagowca Koreańczyków. Oprócz tego, zastanowimy się również nad tym, dlaczego koreańska seria Galaxy Note jest jedyną linią high-endowych smartfonów z rysikiem.

Na sam koniec Paweł opowie o swojej miłości do spacerów oraz marzeniu, jakim jest posiadanie własnego drona. Z dzisiejszego odcinka dowiecie się też, że mamy problem z procentami ;)

Spis treści:

 • 0:36 – Sprawy organizacyjne
 • 1:46 – Samsung Galaxy Note 8
 • 13:06 – Smartfony z rysikiem, rysik sam w sobie, custom ROM-y
 • 27:19 – Bateria i cena Galaxy Note 8
 • 36:20 – Pojazdy elektryczne, chęć spacerowania Pawła i jego technologiczne marzenie

Korzystając z okazji, chcieliśmy jeszcze powiedzieć, że następny odcinek prawdopodobnie będzie opublikowany trochę później. Jest to związane z wyjazdem Pawła na targi IFA 2017, które jak co roku odbędą się w Berlinie.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Komentarze

 • Pablo Banderka

  Pusta gadka 2h osob, ktorzy Nota8 nawet zblizka nie widzieli. Gadka o Niczym . No jest telefon… ale spodziewalismy sie go, no to o czym gadac? No ma podwojną kamerke…no ale spodziewalismy jej,no to o czym gadac. I tak pol godziny… w bloto.

  • Nie wiem o co tyle krzyku, nigdzie nie słyszałem o przymusie odsłuchania podcastu – rzecz (jak wszystko zresztą) nie każdemu się spodoba, więc jeśli nie podchodzi to wciska się STOP i wraca do Pokemonów.

   Jak dla mnie gadka jest w sam raz – omawiane są ciekawe tematy, na luzie, sypią się suchary. Niemal każdego dnia spędzam godzinę maszerując do i z roboty, fajnie, że raz na tydzień nie nuży mi się.

   PS. “zblizka” :-D

 • Notatnik8

  co to ma być ??? ten portal schodzi na psy. Gadanie o tyłku Maryny. Pojęcia nie macie o telefonie a się wypowiadacie no WTF? gdzie jest naczelna tego portalu, że pozwala na takie hece ?? ten portal się kończy ;/tak jak era tabletów ;/ zero i dno… kiedys tu zaglądało się z przyjemnością…. a teraz odechciewa się z każdym wejściem. porażką

  • Emil

   Janusz, usiądź bo znowu dostaniesz wlewu. Halinka zaraz da zupke

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona