Ważne

Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany. Zaoszczędzi więcej klientów

W czerwcu Play dołączył do swojej oferty Stan Nielimitowany, który obejmuje m.in. nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet w kraju oraz dostęp do serwisów Tidal, ShowMax i Play Now. Teraz jednak operator ogłosił, że wprowadza kilka zmian, dzięki którym zaoszczędzi więcej klientów.

Do tej pory jedynie nowi klienci, którzy zdecydowali się przenieść swój numer do Fioletowego i jednocześnie zakupili wraz z umową urządzenie, otrzymywali rabat w wysokości 10 złotych miesięcznie na abonament przez cały okres trwania zobowiązania.

Od teraz jednak na podobny rabat mogą liczyć również klienci, którzy przedłużają umowę z Play. W przypadku wybrania taryfy Rodzina oznacza to aż 30 złotych oszczędności miesięcznie, ponieważ (standardowo) obejmuje ona abonament na trzy karty SIM. Oczywiście cały czas mowa tu o opcji z jednoczesnym zakupieniem urządzenia.

Jeżeli ktoś natomiast chce umowę na samą kartę (lub karty) SIM, wówczas dostanie on rabat w wysokości 5 złotych miesięcznie przez cały okres zobowiązania na każdy numer. W skali dwóch lat oznacza to więc oszczędność w wysokości aż 120 złotych. Ta opcja dotyczy zarówno klientów, którzy przenoszą numer z innej sieci, jak i tych, przedłużających umowę z operatorem oraz decydujących się na Stan Nielimitowany lub Stan Nielimitowany Dom WiFi.

fot. Play

Zobacz też:

Masz sprzęt z Androidem i abonament w Play? Odbierz 15 złotych na zakupy w Sklepie Play

Źródło: Play

Komentarze

 • Cisencjusz

  jakieś 2 miesiące temu skończyła mi się umowa w play, po tym jak powiedziałem że wole przejść do innej sieci, dali mi właśnie tą ofertę za 30zł miesięcznie (zamiast wtedy 60zł) i niestety mnie przekonali. mimo że internet nielimitowany (zwalniający po 10gb który przydał się gdy używałem usb tethering) to wszystko jest tragiczne! Zasięg w centrum częstochowy (obok ratusza) wynosi od 2 kresek do 0 w korytarzu! no i ta prędkość gdy na obrzeżach miasta załącza się roaming. nie polecam nikomu. mogłem przejść do plusha tak jak miałem zamiar

 • Bolo

  kolejny dzien bojow aby odejsc z tej firmy PLAY z swoim numerem telefonicznym, skur… tak utrudniaja byle tylko zniechecic do odejscia. Ale nie dam sie i odpowiadam na wszystkie ich glupawe emaile.

 • Aaa1

  Autorze, widzę braki w artykule. Jak bierzemy urządzenie to cena w rodzinie wynosi min 45 zł więc po rabacie będzie 35, a nie 25zł. Bez telefonu promocja dotyczy okresu 28mc. Więc oszczędność w skali dwóch lat się zgadza ale należy brać pod uwagę cały czas trwania umowy, a więc 140zł.

 • hergar

  Osoby przedłużające abo mogą wyciągnąć jeszcze lepsze warunki, przede wszystkim umowa na czas nieokreślony, tidal 24 m-ce, ShowMax 12 m-cy, Play Now, pełny no limit za 25 zł miesięcznie.

 • Bolo

  Nie polecam tej sieci z wlasnego doswiadczenia, nigdy wiecej PLAY u mnie.

 • Gregbary

  Mnie oszukali na 280 zł nigdy więcej sieci Play

  • Piotr

   A mnie inny operator na 834 zł, po reklamacji dostałem zwrot.
   Wszędzie zdarzają się problemy.

  • Daniel

   A mnie nigdy, bo mam na kartę gdzie są znacznie lepsze oferty bez żadnych umów.

 • Mlody

  Ale zauwazcie ze promocja obowiazuje przy dluzszych umowach, przy solo musicie sie zobowiazac na 28 msc, przy rodzinie min. 24 msc

 • [boXter]

  Rozumiem że artykuł najprawdopodobniej sponsorowany i zakładam że Autor skrupulatnie przygotował się do artykułu więc nie wprowadzajcie ludzi specjalnie w błąd. Przedstawiona nowa oferta jest DROŻSZA od poprzedniej. Formuła “rodzina” owszem 5 zł taniej na jednym numerze ale zobowiązanie jest na 28 miesięcy a było 24 miesiące co nam daje 120 zł więcej w stosunku do całego kontraktu!. Oferta z urządzeniem również jest droższa, w poprzedniej ofercie minimalna dopłata do urządzenia wynosiła 10 zł co nam dawało abonament 45 zł a w tym przypadku mamy 55 zł i informację że jest to po rabacie czyli ca całym kontrakcie 240 zł drożej!

 • Tauri

  Play niestety zaczyna działać jak pozostali duzi operatorzy kilka lat temu – oferta dla nowych klientów jest lepsza od oferty dla przedłużających umowę. Mam 4 numery w Play w tym 3 na kartę. Chciałem dla uproszczenia przejść do oferty rodzinnej, ale oferta Play jest po prostu słaba. Po co mam podpisywać umowę na 28 miesięcy i płacić 30 zł/mc, jak w ofercie na kartę mam to samo (bez mms) za 25 zł i bez umowy? 20 października czwarty nr z abo przechodzi na kartę i żegnaj Play. Są dużo lepsze oferty rodzinne, a za telewizję w telefonie z kiepskimi kanałami, to ja dziękuję.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona